Zoči voči mužom

Autorka : Barbara Schneiderová

Všade sa hovorí, že so ženami vo vrcholovom manažmente
budú firmy úspešnejšie. Keby to len bolo také ľahké. Napriek dobrým úmyslom s tým majú obe strany nemalé problémy - firmy otáľajú, ženy tiež. Hľadači talentov zúfalo zháňajú kandidátky na špičkové pracovné miesta. Vďaka výbornému vzdelaniu sa ženám darí dostať takmer do všetkých podnikov, inštitúcií či funkcií, ale na tŕnistej ceste zvanej kariéra sa ¬nakoniec niekde stratia, opustia ju, neposunú sa vyššie alebo sa osamostatnia.

Barbara Schneiderová tvrdí, že ponúka jednoduché odpo¬vede na túto komplikovanú tematiku. "Ženskú otázku" objasňuje z rôznych uhlov pohľadu, ponúka podnety, upozorňuje na skúsenosti. Táto kniha nie je klasickou príručkou, ale skôr súborom úprimných názorov. Predstavuje typické pasce kariérneho života a užitočné stratégie postupu pre ženy v manažmente.

Vydavateľ Motýľ

ISBN 978-80-8164-069-8

Rok vydania 2015

Jazyk Slovenský jazyk

Počet strán 200

Väzba pevná

Rozmer 150 x 210

Odosielame ihneď

1,90
Please select variants first

O autorke

Barbara Schneiderová je odborníčkou na tému "ženy vo vedúcich funkciách". Pätnásť rokov pracovala v manažmente veľkých medzinárodných firiem, dnes je úspešnou manažérskou poradkyňou. Okrem toho prednáša na rôznych podujatiach, pričom fundovane a zároveň vtipne prepája svoje dlhoročné skúsenosti s vedeckými poznatkami. Jej prvá kniha Usilovné ženy pracujú, bystré stúpajú nahor sa okamžite stala ekonomickým bestsellerom. Jej kniha "Zoči-voči mužom" sa teší veľkej popularite aj u slovenských čitateliek.