Znovu v Kaviarni na konci sveta

Náročné stretnutie so svojím vnútrom

Autor : John Strelecky 

Tretia kniha bestsellerovej série motivačných kníh odohrávajúcich sa v Kaviarni na konci sveta je silným a hlbokým čítaním pre každého, kto sa ocitol v kritickom bode svojho života.
Od Johnovej poslednej návštevy v tejto kaviarni uplynulo desať rokov a bezstarostné dni jeho mladosti sú už dávno preč. Ako starne, zápasí s každodennou realitou a pocitom, že nie vždy žil svoj život naplno. Na spiatočnej ceste z pohrebu milovaného príbuzného ho zastihne búrka. Ukryje sa pred ňou pod nadjazdom a tam stretne pätnásťročnú dievčinu, ktorá tiež rieši svoje problémy. Ponúkne jej odvoz, no zablúdia a John s prekvapením zistí, že sa ocitol na mieste, o ktorom ani netušil, že ho znovu navštívi - v Kaviarni na konci sveta.
Inšpirujúci príbeh o nadviazaní prerušeného spojenia s priateľmi v Kaviarni, o nádeji a nových perspektívach. Vychutnajte si návrat do kaviarne, odkiaľ každý odchádza obohatený, s novým pohľadom na seba a svet, s odhodlaním urobiť hrubú čiaru za minulosťou a zmeniť svoj život k lepšiemu.

Vydavateľ Tatran

ISBN 978-80-222-1171-0

Rok vydania 2021

Jazyk Slovenský jazy

Počet strán 112

Väzba pevná

Hmotnosť 180 g

Rozmer 124 x 189 x 15

Odosielame do 48 hodín

10,90
Please select variants first

O autorovi

John Strelecky sa narodil a vyrastal na predmestí Chicaga v štáte Illinois. Ako mladík sníval o tom, že bude dobrodruh a bude cestovať po svete. Takmer desať rokov pôsobil v dvoch a troch zamestnaniach naraz a snažil sa zarobiť dostatok peňazí na zaplatenie školení, aby sa stal pilotom. Po štúdiu na Embry Riddle Aeronautical University a dvojročnej práci bol jeho sen minulosťou kvôli zriedkavému zdravotnému problému.

V snahe nájsť novú cestu životom sa uchádzal o štúdium na prestížnej Kellogg Graduate School of Management na Northwestern University. Bol odmietnutý. Po napísaní listu "Musíte si robiť srandu" na prijímaciu kanceláriu, v ktorom sa zbavil svojich životných frustrácií, sa nasledujúcich šesť mesiacov snažil nájsť nejaký nový svetlý bod svojho života. Na jeho počudovanie dostal po šiestich mesiacoch list, v ktorom mu oznámili, že bol prijatý do školy.

Vo veku 32 rokov opustil svoj "normálny" život, aby mohol konečne nasledovať svoj sen cestovať po svete. Vydal na ročné dobrodružstvo s batohom po celom svete. Bol to rok, ktorý navždy zmenil jeho život a prvýkrát v živote sa cítil skutočne nažive. Krátko po návrate ho kopla múza, ktorá trvala 21 dní. TZ tohto snaženia vznikla kniha Kaviareň na okraji sveta . Inšpiratívny príbeh bol preložený do 42 jazykov, šesťkrát získal cenu Bestseller roka a inšpiroval viac ako štyri milióny čitateľov po celom svete. A to aj napriek tomu, že ho odmietlo päťdesiatštyri vydavateľov. Úspech tejto prvej knihy ho inšpiroval k ďalšiemu písaniu, vrátane mnohých pokračovaní kaviarní. Ako motivačný rečník usporadúva niekoľko inšpiratívnych prednášok ročne, ktoré navštívia tisíce ľudí z celého sveta.

Oficiálna webstránka : www.johnstrelecky.com

Všetky knihy v našej ponuke od John Strelecky :