Zmeňte svoju myseľ a váš život sa prispôsobí

Autorka : Karen Casey

Vydavateľstvo : Eastone books

Kategória : Duchovný život

12 jednoduchých princípov, ako to dosiahnuť

Ako myslíme, tak konáme a takí sme. Myšlienky ovládajú naše emócie, naše vnímanie sveta a prostredníctvom neho vytvárajú celú našu realitu. A ak sa nám realita nepáči, je len jeden spôsob ako ju zmeniť - tak, že zmeníme svoje myslenie.

Autorka Karen Casey si to uvedomila pred 30 rokmi počas jedného z najťažších období svojho života. A výsledok? Zmena taká výrazná, že sa rozhodla venovať z veľkej časti tomu, aby aj iným ľuďom pomohla prostredníctvom zmeny myslenia zmeniť ich život. Jej kniha ponúka dvanásť jednoduchých princípov, ktorých uplatňovanie v bežnom živote zmení náš pohľad na každodenné situácie, spôsob akým v nich reagujeme a umožní nám nájsť hlbší, zmysluplnejší a pokojnejší prístup k životu aj svetu okolo nás.

  • EAN 9788081093104
  • ISBN 978-80-8109-310-4 
  • Rozmery 145 × 207 mm 
  • Termín vydania 10.2.2017
  • Odosielame do 48 hodín
6,99 € 7,99 €
Please select variants first

O autorke

Karen Casey, Ph.D., je spisovateľka žijúca na Floride, ktorá vydala svoju prvú knihu "Každý deň je nový začiatok" v roku 1982. Z tejto dennej meditačnej knihy pre ženy sa predalo viac ako 3 milióny výtlačkov. Po tejto knihe nasledovala ďalšia, "Sľub nového dňa" z roku 1983. čo bola ďalšia denná meditačná kniha pre mužov i ženy pri hľadaní vyrovnanosti. Predalo sa z nej viac ako 1,5 milióna kópií.

Za svoj život vydala 28 kníh, z ktorých predala spolu cez 10 miliónov výtlačkov. Ako spisovateľka sa zameriava na rozvoj duchovného rastu a posilňovanie dvanásťkrokového uzdravenia. Svoju inšpiráciu hľadá najmä v klube anonymných alkoholikov medzi osudmi ľudí, ktorí si prešli peklom závislosti. Keď nepíše, pravdepodobne prednáša, alebo podniká workshopy pre svojich priaznivcov po celom svete. Počas štyridsaťročného pôsobenia v liečebniach, hovorila s desiatkami tisíc po celom svete na tému duchovný rozvoj a závislosti. Ako sama hovorí: "Z každej skúsenosti rastie moja vďačnosť. A z každej skúsenosti rastie moje odhodlanie pokračovať".