Životný náboj

Autor : Brendon Burchard

Praktický návod, ako sa nabiť energiou a chuťou žiť

Vydavateľstvo : Eastone Books

Kategórie : Životný štýl

Bola tmavá, vlhká karibská noc, keď sa krvácajúci Brendon Burchard vytackal z havarovaného auta. V tú noc dostal lekciu zo svojej smrteľnosti. Zistil, že na konci cesty sa všetci raz budeme pýtať: "Žil som vôbec? Miloval som? Ovplyvnil som niekoho život? Znamenal som pre niekoho niečo?"

Keď tieto otázky dostihli Brendona, rozhodol sa, že ak sa uzdraví, bude žiť naplno a pomôže miliónom ľudí, aby boli aktívnejší a prežili naplnený život. V nasledujúcich rokoch pozoroval svoje okolie, aj život vo vzdialených krajinách, kde prednášal, a zistil, že emocionálna energia sveta sa znižuje, ľudia sú vystresovaní, nespokojní a chcú od života viac. Napriek tomu, že väčšina z nich má všetko, čo "potrebuje" na to, aby bola šťastná, ľudia iba zriedkakedy pocítia takú úroveň vzrušenia, angažovanosti a uspokojenia, akú si zaslúžia. Brendon Burchard preto vo svojej knihe Životný náboj ponúka spôsob, podľa neho jedinú účinnú cestu, ako tento stav zmeniť. Ide o desať krokov aktivácie energiou nabitého a skutočne prežívaného života.

  • EAN 9788081092121
  • ISBN 978-80-8109-212-1 
  • Rozmery 145 × 207 mm 
  • Termín vydania 1.2.2013
  • Odosielame ihneď
7,99 € 9,99 €
Please select variants first

O autorovi

Brendon Burchard je trojnásobne najpredávanejší autor New York Times , globálne uznávaný tréner a jeden z najsledovanejších a najcitovanejších trénerov osobného rozvoja s viac ako 10 miliónmi sledovateľov v rámci svojich značiek. Časopis Oprah ho označil za "jedného z najvplyvnejších vodcov osobného rastu". Forbes.com ho označil za "popredného svetového výkonného trénera". Larry King ho nazval "popredným svetovým trénerom v oblasti života" a časopis Success Magazine ho radí medzi 25 najvplyvnejších učiteľov úspechu spolu s Oprah Winfreyovou, Dr. Phil, Tony Robbinsom, Timom Ferrissom, Ariannou Huffingtonovou a Deepakom Choprom.

Jeho vášeň pre osobný rozvoj a trénovanie sa začala kryštalizovať po autonehode, keď mal 19 rokov. Traumatická udalosť viedla k jeho viere, že na konci nášho života sa všetci opýtame: "Žil som? Miloval som? Bolo mi to jedno? " Tieto otázky tvoria témy, ktoré sa tiahnu v celej jeho práci a praxi. Je priekopníkom online vzdelávania a vydal viac ako 20 online kurzov osobného rozvoja, ktoré absolvovalo viac ako 3 000 000 študentov vo viac ako 100 krajinách sveta. Jeho kurzy na témy ako motivácia, dôvera, návyky, produktivita a vplyv sú najsledovanejšie na svete a komerčne veľmi úspešné. Brendon bol prvým online trénerom osobného rastu v histórii, ktorý vytvoril, vyrobil, zahviezdil a predal online kurz, ktorý pri spustení (2009) vygeneroval tržby viac ako milión dolárov.

Brendonove motivačné výukové programy pre sociálne médiá boli zobrazené viac ako 300 miliónov krát iba na jeho osobných účtoch (5 miliónov fanúšikov na Facebooku, 800 000 predplatiteľov YouTube a 900 000 fanúšikov Instagramu). Jeho podcast The Brendon Show má viac ako 60 miliónov stiahnutí a streamov a strávil viac ako 6 rokov v prvej tridsiatke svojej kategórie. Jeho zoznam e-mailových bulletinov s osobným rozvojom má viac ako 3 milióny predplatiteľov. S manželkou žijú v domoch na horách alebo na odľahlej pláži, preto len zriedka robí rozhovory pre médiá. Uprednostňuje čítanie, výskum, natáčanie, výučbu online a vytváranie obsahu.

Oficiálna webstránka : www.brendon.com