Žiť dlho, žiť zanietene

Autorka : Karen Casey

75 spôsobov, ako vniesť do života pokoj a šťastie

Život dokáže byť hektický a vo víre udalostí si často nevšímame, ako nám preteká medzi prstami. Jednou z ciest, ako si začať viac uvedomovať prítomný okamih, môže byť denné rozjímanie o veciach, ktoré dávajú životu skutočnú hodnotu.

Teraz tak môžete urobiť pomocou tohto meditatívneho sprievodcu od medzinárodne uznávanej autorky Karen Casey, ku ktorému sa budete často vracať. Kniha sa skladá zo sedemdesiatich piatich krátkych kapitol, z ktorých sa každá venuje niektorej stránke života. Zamýšľa sa nad množstvom tém, ktoré sa nám v živote opakovane vynárajú, ako je strach a hnev, zmena a odpustenie, zmysel a skutočné prežívanie života, vytvorenie si životnej filozofie, šťastie a láska, samota a vzťahy, dávanie si cieľov a nájdenie vnútorného pokoja.

Vydavateľstvo Eastone Books

EAN 9788081094118

ISBN 978-80-8109-411-8 

Rozmery 145 × 207 mm 

Termín vydania 17.3.2021

Počet strán 264

Väzba brožovaná

Odosielame do 48 hodín

11,99
Please select variants first

O autorke

Karen Casey, Ph.D., je spisovateľka žijúca na Floride, ktorá vydala svoju prvú knihu "Každý deň je nový začiatok" v roku 1982. Z tejto dennej meditačnej knihy pre ženy sa predalo viac ako 3 milióny výtlačkov. Po tejto knihe nasledovala ďalšia, "Sľub nového dňa" z roku 1983. čo bola ďalšia denná meditačná kniha pre mužov i ženy pri hľadaní vyrovnanosti. Predalo sa z nej viac ako 1,5 milióna kópií.

Za svoj život vydala 28 kníh, z ktorých predala spolu cez 10 miliónov výtlačkov. Ako spisovateľka sa zameriava na rozvoj duchovného rastu a posilňovanie dvanásťkrokového uzdravenia. Svoju inšpiráciu hľadá najmä v klube anonymných alkoholikov medzi osudmi ľudí, ktorí si prešli peklom závislosti. Keď nepíše, pravdepodobne prednáša, alebo podniká workshopy pre svojich priaznivcov po celom svete. Počas štyridsaťročného pôsobenia v liečebniach, hovorila s desiatkami tisíc po celom svete na tému duchovný rozvoj a závislosti. Ako sama hovorí: "Z každej skúsenosti rastie moja vďačnosť. A z každej skúsenosti rastie moje odhodlanie pokračovať".

Všetky knihy v našej ponuke od Karen Casey :