Zastavte predčasné starnutie

Autorka : Dr. Nigma Talib

Vydavateľstvo : Eastone books

Kategória : Zdravie Ženy

Podrobný plán, ako si zachovať žiarivú pleť a mladistvý vzhľad

Zabudnite na to, že len dobré gény sú vstupenkou do sveta krásnej, pružnej pleti. Oveľa viac záleží na tom, čo robíte - ako sa o seba staráte, čo jete a akým štýlom žijete.

Táto kniha neponúka iba jednorazovú metódu na spomalenie starnutia. Ponúka metódu, ako žiť tak, aby ste starli s gráciou a hlavne nie predčasne! Ak sa budete riadiť jej radami, nebudete mať drsnú či príliš ovisnutú pleť, zvädnutú pokožku, zbavíte sa nerovnomerného sfarbenia či pignemnových škvŕn a textúra vašej kože bude pôsobiť jasne, sviežo a zdravo.

  • EAN 9788081092893
  • ISBN 978-80-8109-289-3 
  • Rozmery 145 × 207 mm 
  • Termín vydania 31.3.2016
  • Odosielame do 48 hodín
11,19 € 12,99 €
Please select variants first

O autorke

Nigma Talib prírodovedná lekárka so sídlom v Los Angeles v Kalifornií. Je tiež zakladateľkou kliník Healthydoc pôsobiacich vo Vancouveri a v Londýne. Je autorkou kníh "zvráťte príznaky starnutia" a "mladšia pokožka začína v črevách". Jej vášeň pre vytváranie kvalitných a vedecky podložených doplnkov a starostlivosti o pleť jej priniesla mnoho medzinárodných ocenení. Začínala v spoločnosti Net a porter ako jeden z prvých priekopníkov, ktorý predstavil vitamínové doplnky pre módny priemysel.


Dr. Nigma prednášala po celom svete a je kľúčovým lektorom seminárov a podcastov "In Goop Health".Bola ocenená Princetonskými globálnymi profesionálnymi a obchodnými lídrami ako "priekopníčka a vedúca osobnosť naturopatickej lekárskej profesie". Poskytuje verejnosti vedomosti, ktoré umožňujú pomáhať pri liečbe ich vlastných zdravotných problémov, pomocou špičkových stravovacích, doplnkových a funkčných pokynov. Jej cieľom je aj vzdelávanie verejnosti o základných príčinách chorôb. Nigma píše články pre mnoho uznávaných časopisov, rozhlasových a televíznych relácií s cieľom vzdelávať verejnosť o bezpečnom a efektívnom využívaní výživových doplnkov.

Oficiálna webstránka : www.healthydoc.com