Z pohľadu minulých životov

Autorka : Ann C. Barham

Ako minulé životy ovplyvňujú našu terajšiu skutočnosť

Minulé životy často držia kľúč k našej momentálnej životnej situácii a dokážu pomôcť pri riešení našich súčasných zdravotných, finančných či iných problémov. Autorka, aktívna terapeutka s mnohoročnou skúsenosťou v oblasti regresnej terapie, nám umožní nahliadnuť do skutočných, aj keď často neuveriteľných prípadov jej klientov, u ktorých určitá udalosť z dávnej minulosti viedla k súčasným problémom, ale zároveň poskytla vysvetlenie a vodítko na nájdenie riešenia.

Hoci terapia minulých životov nepatrí k úplne obvyklým prístupom psychoterapie, už dávno nie je vnímaná ako tabu či dokonca šarlatánstvo. V rukách schopného terapeuta môže byť naopak mocným nástrojom na pochopenie súčasných ťažkostí - a nielen to. Objavenie a integrovanie vedomostí z minulých životov môže pomôcť každému z nás posunúť sa vo vlastnom osobnom rozvoji a nájsť odpoveď na niektoré základné otázky ľudskej existencie.

Vydavateľstvo Eastone Books

EAN 9788081093029

ISBN 978-80-8109-302-9 

Rozmery 145 × 207 mm 

Termín vydania 16.11.2016

Počet strán 232

Väzba brožovaná

Odosielame do 48 hodín

9,00
Please select variants first

O autorke

Ann C. Barham je psychoterapeutka a certifikovaná terapeutka pre minulé životy v Medzinárodnej rade regresnej terapie. Po absolvovaní magisterského štúdia psychológie a poradenstva na univerzite v Santa Clare sa niekoľko rokov venovala tradičnej poradenskej praxi. Potom sa zamerala na regresnú terapiu minulých životov.

Barham študovala s niektorými poprednými odborníkmi na regresnú terapiu, vrátane Dr. Briana Weissa a Dr. Rogera Woolgera. Keď vyvinula svoj vlastný integrovaný prístup, zistila, že by mohla pomôcť mnohým ľuďom vyriešiť pretrvávajúce problémy. Často na jednom sedení a v priebehu pár hodín. Preto pri svojej terapii využíva najmä obľúbený livestream program Zoom.

Žije južne od kalifornského Silicon Valley v malom meste Gilroy, ktoré je známe predovšetkým vďaka svetoznámemu cesnakovému festivalu.

Oficiálna webstránka : www.pastlives.org