Vzchop sa dievča

Never klamstvám o tom, kto si, aby si mohla byť sama sebou

Autorka : Rachel Hollisová 

Autorka je zakladateľka webu o životnom štýle a riaditeľka vlastnej mediálnej spoločnosti. Zdieľaním rád a tipov na lepší život vytvorila obrovskú online komunitu. Nebojí sa diskutovať o akomkoľvek probléme a otvorene hovorí, že aj vo vlastnom živote pociťuje občas chaos. Jej nákazlivá energia inšpiruje ženy na celom svete, aby prevzali kontrolu nad svojím životom a nebojácne kráčali za vytúženým cieľom.

Vzchop sa, dievča je podnetná a inšpiratívna kniha, kde Rachel rozoberá množstvo bolestných lží, čo ovplyvňujú náš každodenný život: Šťastie mi prinesie niečo iné, Od zajtra začnem, Nie som dosť dobrá, Stačí mi, že ho ľúbim, Nie som dobrá mama, Nedokážem povedať pravdu. Sú to samé lži, ktoré rozširujú spoločnosť, médiá aj rodina, v ktorej sme sa narodili. Tieto nebezpečné lži ničia náš zmysel pre hodnoty a schopnosť fungovať. Naše nenávistné myšlienky nás bombardujú každý deň, hoci si to vôbec neuvedomujeme. Priznať si lži o sebe, ktorým sme uverili, je kľúčom k tomu, aby z nás vyrástla lepšia verzia nás samých. Ak dokážeme odhaliť podstatu svojich problémov a zároveň pochopiť, že je v našich silách prekonať ich, vykročíme úplne iným smerom.

Vydavateľ Tatran

ISBN 978-80-222-0956-4

Rok vydania 2018

Jazyk Slovenský jazy

Počet strán 212

Väzba pevná

Hmotnosť 351 g

Rozmer 140 x 210

Odosielame do 48 hodín

4,90
Please select variants first

O autorke

Rachel Hollisová je autorka bestsellerov, televízna osobnosť, žiadaná rečníčka a výkonná riaditeľka Chic Media, poprednej spoločnosti v oblasti prémiového digitálneho obsahu pre ženy. Časopis Inc. Magazine ju zaradil medzi tridsiatku najlepších podnikateliek mladších než tridsať rokov. Vytvorila inovatívny a pútavý blog, ktorý jej umožnil nadviazať vzťah s miliónmi žien na celom svete. Je autorkou bestsellerov zo série Girls, ktorá zahŕňa knihy Party Girl, Sweet Girl a Smart Girl, ako aj kuchárskej knihy Upscale Downhome. Žije v Los Angeles so svojím mužom a štyrmi deťmi. Ak sa chcete dozvedieť viac, prejdite na THECHICSITE.COM.

Oficiálna webstránka : www.msrachelhollis.com