Výdych

Autor : Richie Bostock

Vydavateľstvo : Eastone books

Kategória : Zdravie

40 cvičení vedomého dýchania, ktoré vám pomôžu znížiť stres, upokojiť sa, posilniť si zdravie a získať viac energie

Viac ako štyridsať jednoduchých dychových cvičení, ktoré pomáhajú zlepšiť telesné zdravie a získať emočnú pohodu. Naučte sa využívať dych na zníženie stresu, zvýšenie hladiny energie, zlepšenie spánku či športovej výkonnosti.

Za deň urobíme 17 000 - 29 000 nádychov a výdychov. Napriek tomu si väčšina z nás neuvedomuje, že dýchame nesprávne, čo nám môže spôsobovať únavu, bolesti hlavy, tráviace problémy, poruchy spánku, chronický stres a úzkosť. Pritom na zvýšenie energie, dosiahnutie lepšieho spánku a získanie väčšej psychickej i fyzickej pohody stačí, aby sme sa naučili dýchať určitým spôsobom. Dýchanie je tajná zbraň, o ktorej ste ani netušili, že ju máte!

  • EAN 9788081094156
  • ISBN 978-80-8109-415-6 
  • Rozmery 145 × 207 mm 
  • Termín vydania 7.4.2021
  • Odosielame do 48 hodín
8,29 € 9,99 €
Please select variants first

O autorovi

Richie Bostock je anglický tréner správneho dýchania, ktorého v jeho rodnej krajine prezývajú aj "Dýchací chlapík". Je jedným z popredných svetových učiteľov tejto revolučnej dychovej praxe. Pomocou svojich kníh učí, ako používať dych na zníženie stresu a zlepšenie energetickej hladiny, spánku a športového výkonu.

JE aktívny aj na sociálnych sieťach, kde poskytuje svojim priaznivcom užitočné rady ako správne dýchať, nakoľko považuje správne dýchanie za jednu z najdôležitejších "zručností" človeka. Je taktiež veľkým priaznivcom meditácie a zdravého životného štýlu. Jeho aktivity si všimli aj producenti rôznych talkshows, kde je pomerne častým hosťom nielen v svojej rodnej krajine.

Oficiálna webstránka : www.thebreathguy.com