Všetko je riešiteľné

Autorka : Marie Forleo

Buďme k sebe úprimní - nikto z nás nedostal pri narodení návod na obsluhu života. Možno často niečo začnete, ale máte problém to dokončiť. Možno máte plno nápadov, ale boríte sa s ich uskutočnením.

Chyba nie je vo vás. Nie je to tým, že by ste neboli pracovití, inteligentní a ani tým, že by ste si to nezaslúžili. Skôr ste si ešte neosvojili jednu kľúčovú myšlienku, ktorá všetko zmení.

"Moja mama, ktorá má vytrvalosť buldoga a slovník šoféra kamióna, mi to vysvetlila takto: ,Nič na svete nie je také zložité, ako sa na prvý pohľad zdá. Dokážeš všetko, čo si zaumieniš. Stačí si vyhrnúť rukávy a pustiť sa do práce. Všetko je riešiteľné.'" spomína autorka.

Či už chcete odísť z neperspektívnej práce, prekonať závislosť, naučiť sa niečo nové, zlepšiť vzťah, naštartovať podnikanie, stať sa pánom svojich financií, cestovať okolo sveta či skoncovať s hladom v Afrike, kniha Všetko je riešiteľné naučí váš mozog myslieť tvorivejšie, pozitívnejšie a dosiahnuť cieľ, ktorý ste si vytýčili. A to aj vtedy (či najmä vtedy), keď sa neviete hnúť z miesta alebo čelíte vážnym prekážkam.

Vydavateľstvo Eastone Books

EAN 9788081093876

ISBN 978-80-8109-387-6 

Rozmery 155 × 225 mm 

Termín vydania 10.2.2020

Počet strán 264

Väzba brožovaná

Odosielame do 48 hodín

11,99
Please select variants first

O autorke

Marie Forleo, ktorú Oprah Winfrey pomenovala ako líderku pre budúce generácie je majiteľkou jednej z 500 najrýchlejšie rastúcich spoločností v USA. Vytvorila sociálne uvedomelé digitálne impérium, ktoré inšpiruje milióny ľudí po celom svete. Je hviezdou šou MarieTV s viac ako 52 miliónmi pozretí a moderátorkou Podcastu Marie Forleo s takmer dvanástimi miliónmi stiahnutí.

Marie učí podnikateľov a umelcov zo všetkých oblastí života, ako snívať vo veľkom a podporiť to každodennými krokmi s cieľom dosiahnuť tie najlepšie výsledky. Vedie uznávaný obchodný vzdelávací program B-School a program písania The Copy Cure. Jej kniha "Všetko je riešiteľné" sa stala podľa New York Times bestsellerom hneď po pár týždňoch od zaradenia do predaja.

Oficiálny web : www.marieforleo.com