Von z hlavy

Ako zastaviť špirálu toxických myšlienok

Autorka : Jennie Allanová 

Táto kniha vám pomôže prekonať strach, negativizmus, otupenosť, bolesť, dokonca aj pochybnosti. Ukáže vám, ako sa zbaviť záporných myšlienok a získať slobodu v dôvere k Ježišovi. V tomto zložitom čase, keď bojujeme s koronavírusom a potrebujeme duševný pokoj a rovnováhu, je práve on tým povestným bodom, o ktorý sa môžeme oprieť. 

Vydavateľ Tatran

ISBN 9788022211550 

Rok vydania 2021

Jazyk Slovenský jazyk

Počet strán 244

Väzba pevná s prebalom

Hmotnosť 388

Rozmer 140 x 210

Odosielame do 48 hodín

14,90
Please select variants first

O autorke

Jennie Allanová je autorka, ktorá svoje knihy tvorí v duchu kresťanstva a viere v boha. Pomáha najmä ženám pri liečení si tráum z minulosti pomocou Biblie a za pomoci boha. Taktiež je obľúbenou bloggerkou a autorkou mnohých článkov na tému osobnostného rozvoja. So svojimi príbehmi už očarila množstvo veriacich a aj takouto formou sa jej darí šíriť osvetu o kresťanstve a v sile človeka, ktorej dopomáha boh k tomu, aby sa stala šťastnou a milujúcou osobou.

Známa je aj tým, že podnecuje v ľuďoch urobiť si pravidelne vo svojich životoch akúsi inventúru, v ktorej prehodnotia svoj vzťah k rodine, deťom a práci. Ponúka na to premyslený systém zápisiek, ktoré Vám pomôžu odhaliť stránky Vášho života, na ktorých treba najviac popracovať.

Oficiálna webstránka : www.jennieallen.com