Vedľajší príjem

Autor : Chris Guillebeau

Od nápadu k peniazom za 27 dní

Byť svojím pánom, mať možnosť slobodne sa rozhodovať a realizovať svoje nápady je snom mnohých ľudí. Len málokto sa však odváži urobiť radikálny krok a vymeniť relatívnu istotu zamestnania za neistotu podnikania. A možno to ani nie je potrebné. Prečo si najprv nevyskúšať podnikanie v malom, bez veľkého rizika a zároveň získať doplnkový zdroj príjmov?

Nekonvenčný podnikateľ Chris Guillebeau ponúka vo svojej knihe prehľadný návod, ako počas 27 dní postupne rozbehnúť zárobkovú činnosť popri zamestnaní. Doslova deň po dni vás prevedie všetkými činnosťami, ktoré k premene vášho nápadu na peniaze potrebujete. A možno v sebe objavíte schopnosti, o ktorých ste ani netušili. Chris je totiž presvedčený, že pri realizácii vedľajšieho projektu človek zlepšuje nielen svoju finančnú situáciu, ale aj samého seba.

Vydavateľstvo Eastone Books

EAN 9788081093555

ISBN 978-80-8109-355-5 

Rozmery 145 × 207 mm 

Termín vydania 13.3.2018

Počet strán 256

Väzba brožovaná

Odosielame ihneď

9,99
Please select variants first

O autorovi

Chris Guillebeau je spisovateľ a ako o sebe on tvrdí aj bádateľ moderných dní. Do svojich 35 narodenín navštívil všetkých 193 krajín na svete a 4 roky pracoval ako dobrovoľník v chudobných častiach Afriky. Je autorom mnohých kníh, ktoré sa podľa rebríčkov Ney York Times a Wall Street Journal stali bestsellermi ihneď po ich vydaní a boli preložené do viac ako 30 jazykov.

Známy je aj jeho podcast Side Hustle School, ktorý si na mesačnej báze pozrie viac, ako 2 milióny ľudí po celom svete. Každé leto v Portlande organizuje World Domination Summit, kde sa stretáva množstvo kreatívnych ľudí a prezentujú sa tu stovky nových podnikateľských nápadov. Ako motivačný rečník navštívil so svojim turné mnohé svetové metropoly. Popri svojej vášni, cestovaní, publikuje na svojich cestách aj výnimočné články o práci, podnikaní a živote.

Oficiálna webstránka : www.chrisguillebeau.com

Všetky knihy v našej ponuke od Chris Guillebeau :