Upratané !

Ilustrovaný sprievodca japonskou metódou, ako si zariadiť šťastný domov

Autorka : Marie Kondová

Po svetovom úspechu knihy Kúzelné upratovanie prichádza Marie Kondo s bohato ilustrovanou novinkou, kde prináša podrobné tipy, ako si vytvoriť pekný a šťastný domov. Ilustrácie ukazujú, ako si usporiadať šatník, zásuvky či police, zároveň predstavujú unikátnu skladaciu metódu Marie Kondo, ako správne zložiť rôzne typy oblečenia. Kniha nás sprevádza všetkými miestnosťami aj všetkými kategóriami predmetov, od oblečenia cez knihy, kozmetiku, dokumenty až po predmety s citovou hodnotou. Detailný sprievodca je návodom na radostnejší život s vecami, ktoré milujeme.

Vydavateľ Premedia

ISBN 978-80-8159-385-7

Rok vydania 2016

Jazyk Slovenský jazyk

Počet strán 264

Väzba pevná

Hmotnosť 366 g

Rozmer 130 x 200

Odosielame do 48 hodín 

11,95
Please select variants first

O autorke

Od svojho detstva bola Marie očarená organizovaním a začala ako 19-ročná študentka univerzity v Tokiu upratovať a poskytovať svoje poradenské služby. Dnes je Marie renomovanou odborníčkou na upratovanie, ktorá pomáha ľuďom na celom svete transformovať ich preplnené domovy na priestory pokoja a inšpirácie.

Vo svojej najpredávanejšej knihe New York Times č. 1 "Kúzelné upratovanie" prešla Marie s upratovaním na úplne novú úroveň a učila, že ak si svoj domov raz správne zjednodušíte a usporiadate, nikdy to nebudete musieť urobiť ešte raz.Jej príspevky boli uvedené v The New York Times, The Wall Street Journal, The London Times, Vogue, The Late Show With Stephen Colbert, The Ellen Show, ako aj vo viac ako päťdesiatich hlavných japonských televíznych a rozhlasových programoch. Bola tiež vyhlásená za jednu z 100 najvplyvnejších ľudí na svete časopisu Time.

Oficiálna webstránka : www.konmari.com