Tvoj život v tvojich rukách

Autor : Lukáš Sabo

Vydavateľstvo : Lukáš Sabo

Kategória : Životný štýl Motivácia

O čom je táto kniha?
Hlavnú myšlienky knihy prezrádza už jej samostný názov. Je o tom, ako vziať život do svojich rúk a nesťažovať sa donekonečna na osud. Všetky limity a prekážky, ktoré kedy existovali boli vždy ukotvené len v našej hlave. Nie som dosť dobrý, Som príliš mladý, Určite sa mi vysmejú, Nikomu sa to nebude páčiť, Určite ma odmietne...to všetko sú len naše vlastné vnútorné bloky, ktorým sme za tie roky uverili a prijali ich, akoby boli pravdivé. V tejto knihe sa však dozvieš, že pravdivé nie sú.
Knižka je postavená na 6 pilieroch:
1.Motivácia
2.Ako si získať rešpekt
3.Vo svete peňazí
4.Bod zlomu
5.Nastavenie mysle
6.Lifestyle
Prečo by som si mal/mala kúpiť práve túto knihu?
Kniha je písaná autenticky. Nie je obyčajným sumárom desiatok motivačných kníh, ktoré už v minulosti vyšli. Prinášam ti vlastné skúsenosti, príbehy a poznatky, ktoré som získal za tých pár rokov môjho života. Ukážem ti, že nie je žiaden dôvod ďalej ničiť nádeje na lepší a krajší život. Ak som to dokázal ja, 18-ročný mladý chalan, ktorý rozhodne nemal v detstve na ružiach ustlané, zvládneš to aj ty. Verím ti.
RECENZIE
"Vidieť u tak mladého chalaniska toľkú cieľavedomosť a snahu splniť si svoje sny je rovnako tak úžasné a obdivuhodné, ako zriedkavé. A ak sa mu do tejto knihy podarilo vložiť aspoň zlomov týchto jeho vlastností, som presvedčený, že pre teba bude veľkým prínosom." Dušan Kadlec (autor kníh Zo dna ku hviezdam a 100 spôsobov, ktorými si zbytočne komplikujeme život
Z textu cítiť, že Lukáš nemá iba načítané poučky, ale aj si niečo odžil a píše na základe vlastných skúseností. Dozvedel som sa niečo nové, ale aj si pripomenul veci, na ktoré som postupom času zabudol. Za mňa jednoznačne áno!"
Michal Drienik (osobný tréner, youtuber a bloger)
"Obdivujem Lukáša, že už v tak mladom veku dokázal písať o tak ťažkej téme, ako je mať svoj život pevne vo svojich rukách. Aj keď sa to na prvý pohľad zdá zrejmé, často naše šťastie pripisujeme čomukoľvek inému, než nám samým.
Dávid Kidala (zakladateľ blog MYSLI INAK)

  • EAN 9788057005759
  • ISBN 978-80-570-0575-9
  • Rok vydania 2019
  • Jazyk Slovenský jazyk
  • Počet strán 112
  • Väzba brožovaná
  • Hmotnosť 160 g
  • Rozmer 148 x 210 x 10 
  • Odosielame do 48 hodín
9,09 € 9,90 €
Please select variants first