Toxik

Autorka : Suzanne Somers

Toxíny vo vašom tele, choroby, ktoré spôsobujú, a liečby, ktoré vám môžu pomôcť

Nahromadenie toxínov v tele môže viesť k nespočetným zdravotným problémom - vrátane priberania, potravinových alergií, mozgových porúch a okrem iného aj rakoviny. Priekopníčka zdravého životného štýlu Suzanne Somers prináša pôsobivú odpoveď na bezprostredné a dlhodobé nebezpečenstvá vyplývajúce zo života vo svete, ktorý je čoraz viac toxický.

Oslovila známych environmentálnych lekárov a odborníkov, ktorí sa s ňou podelili o fascinujúce poznatky a praktické rady, ako v súčasnej "dobe jedovej" čeliť hrozbám, vyplývajúcim z toxínov všade okolo nás, a uchovať si zdravie. V knihe sa dozviete, ako si efektívne detoxikovať všetky telesné sústavy; aké sú rôzne kľúčové techniky, ktoré vám môžu zachrániť život, a ako ich využívať; a čo si o celej tejto problematike myslia špičkoví odborníci, ktorí majú prístup k najnovším zisteniam vedy a poznatkom z praxe. Nedovoľte jedom, aby ujedali z vášho zdravia!

Vydavateľstvo Eastone Books

EAN 9788081093258

ISBN 978-80-8109-325-8 

Rozmery 155 × 225 mm 

Termín vydania 18.10.2017

Počet strán 336

Väzba brožovaná

Odosielame do 48 hodín

14,99 €
Please select variants first

O autorke

Suzanne Somers (na Slovensku známa aj ako Carol Lambertová zo seriálu Krok za krokom) je jednou z najobľúbenejších amerických osobností. V mnohostrannej kariére, ktorá trvala viac ako tri desaťročia, zaznamenala mimoriadny úspech ako herečka, speváčka, komička, autorka bestsellerov New York Times, podnikateľka a lektorka. Je hlasom a tvárou alternatívnej medicíny. Získala nomináciu na cenu Emmy ako vynikajúca moderátorka za svoju týždennú talkshow "SUZANNE Show", ktorá ponúka alternatívu rannej šou provokujúcu k zamysleniu, alternatívu s podrobnými informáciami o zdraví a wellness v neformálnom a zábavnom formáte. Zábavná, inteligentná a povzbudzujúca talkshow Suzanne "Breaking Through od Suzanne Somersovej" sa vysiela online na kanáli CafeMom Studios na YouTube.

Oficiálna webstránka : www.suzannesommers.com