Toto mali čítať naši rodičia

Autorka : Phillipha Perryová

Táto kniha hovorí o tom, ako si vytvoriť plnohodnotný vzťah so svojím dieťaťom. Poradí, ako toto intímne puto posilniť, a upozorní na neviditeľné hrozby, ktoré ho môžu oslabiť. Autorka, skúsená psychoterapeutka, vysvetlí dôležitú spojitosť medzi našou vlastnou výchovou a našimi rodičovskými schopnosťami. Veď aj keď si to neuvedomujeme, naučené vzorce správania máme v sebe hlboko zakorenené. Kniha je skvelým pomocníkom na ceste k lepšej komunikácii a porozumeniu vlastných detí. Pretože láska bez správnych slov v rodičovstve občas nestačí.

Autorka vo svojom bestselleri vysvetľuje, na čom skutočne záleží vo vzťahu rodičov a detí. Kniha donúti rodičov zamyslieť sa nad sebou a poskytne im hodnotné podnety. Koncept, ku ktorému Philippa Perryová dospela na základe mnohoročnej praxe, zahŕňa okruhy:

Ako naša výchova ovplyvnila náš vzťah k vlastným deťom

Ako sa učíme z vlastných chýb (a ako ich môžeme napraviť)

Ako sa zbaviť negatívnych vzorov správania

Ako zaobchádzať s impulzívnymi pocitmi

Ako sa naučiť navzájom komunikovať s úctou

Vyd. značka: Tatran
Počet strán: 264
Väzba: Knihy viazané
Rok vydania: 2020
Poradie vydania: 1.
Rozmer: 134 x 205 x 20 mm
Hmotnosť: 340 g
ISBN: 978-80-222-1112-3
EAN: 9788022211123

Odosielame ihneď 

12,90
Please select variants first

O autorke

Philippa Perry je psychoterapeutka a spisovateľka. Je častou prispievateľkou článkov pre časopisy, ako napríklad The Guardian , The Observer a Time Out. Má svoju rubriku v časopise Psychologies Magazine . V roku 2010 napísala grafický román Couch Fiction , ktorý sa pokúšala demystifikovať psychoterapiu a svojským spôsobom ju priblížiť svojim čitateľom.

Žije v Londýne a Sussexe so svojím manželom, umelcom Graysonom Perrym, a venuje sa záhradníctvu, vareniu, večierkom, prechádzkam, tweetovaniu a sledovaniu televízie. Okrem svojej literárnej tvorby sa Phillipha preslávila aj účinkovaním v dokumentárnych seriáloch ako napríklad "Mám bipolárnu poruchu", alebo "Vek emócií". Je obľúbená aj vďaka svojmu účinkovaniu v rôznych televíznych projektoch, z ktorých je väčšina zameraných na zoznamovanie a randenie.