Tanec Strachu

Autorka : Harriet Lerner

Ako prekonať negatívne emócie, ktoré nám bránia naplno rozvinúť našu osobnosť

Úzkosť, strach, neistota či neustále obavy nás doslova môžu ochromiť a viesť až k nečinnosti - či už v oblasti vzťahov, alebo v práci. Aj keď sa týmto emóciam nemôžeme vyhnúť, lebo sú súčasťou nášho života, Harriet Lerner vo svojej knihe opisuje postup, ako sa s nimi vysporiadať.

Na základe skutočných príbehov z vlastnej terapeutickej praxe ukazuje, ako vhodne reagovať na najzákladnejšie ľudské obavy, akými sú strach z odmietnutia, vystúpenia na verejnosti, kritiky či ublíženia si. Vysvetľuje, čo vyvoláva úzkostné stavy ľudí na pracovisku a učí nás, ako si v takom prostredí zachovať vnútorný pokoj a jasné uvažovanie. Snaží sa nám aj ukázať, ako "neustále pozitívne myslenie" pomáha, ale aj ubližuje. Aj keď vo svojej knihe rieši vážne témy, snaží sa zachovať si nadhľad a zmysel pre humor.

Vydavateľstvo Eastone Books

EAN 9788081093517

ISBN 978-80-8109-351-7 

Rozmery 145 × 207 mm 

Termín vydania 10.9.2018

Počet strán 200

Väzba mäkká

Odosielame ihneď

9,99
Please select variants first

O autorke

Harriet Lerner je celosvetovo uznávanou psychologičkou a autorkou mnohých bestsellerov. Jej knihy sú určené prevažne pre ženy, avšak odporúčam ich prečítať aj mužom. Jej tvorba pomáha ženám po celom svete zvládnuť osobnostné, rodinné, ale aj pracovné problémy.

Je autorkou 12 kníh, ktoré boli vydané v 35 jazykoch. Kniha "Tanec hnevu" bola ocenená ako New York Times bestseller. Je držiteľkou mnohých prestížnych ocenení za jej prínos psychológií a riešeniu problémov žien na celom svete. Často si ju pozývajú na firemné akcie a známe podujatia, ako sú napríklad TEDX, alebo je aj častým hosťom rôznych Talkshows. Pravidelne publikuje články na svojom blogu, ktoré sú prevažne určené, ako inak, pre ženy.

Oficiálna webstránka: www.harrietlerner.com 

Všetky knihy v našej ponuke od Harriet Lernerovej :