Tajomstvo života plného zdravia a pohody

Autorka : Inna Segal

Odpovede na najdôležitejšie otázky o zdraví, sebapoznaní a vzťahoch

Táto kniha vám môže pomôcť pri zmierňovaní či odstraňovaní zdravotných problémov, rozvíjaní intuitívneho cítenia, nadväzovaní a zlepšovaní vzťahov, posilňovaní vnútornej sily a intuície či pri zvládaní emócií, ktoré vás oslabujú.

Uznávaná liečiteľka Inna Segal v nej rovnako, ako vo svojej prvotine Čo vám hovorí vaše telo, vychádza zo skutočnosti, že mnohé zdravotné ťažkosti môžu mať psychické či emocionálne príčiny. Tentoraz však prekračuje hranice liečenia fyzických problémov a preniká až k podstate plnohodnotného života a zdravia. Rieši najčastejšie problémy bežných ľudí, ktoré sa odrážajú na ich celkovej kondícii, a formuluje ich do 21 otázok o zdraví, sebapoznaní a medziľudských vzťahoch. Odpovede na ne stavia na svojej overenej liečiteľskej praxi, vlastných životných skúsenostiach či výpovediach ľudí zo svojich seminárov.

Vydavateľstvo Eastone Books

EAN 9788081092466

ISBN 978-80-8109-246-6 

Rozmery 180 × 225 mm 

Termín vydania 1.4.2014

Počet strán 264

Väzba mäkká

Odosielame do 48 hodín

13,99
Please select variants first

O autorke

Inna prežila roky neznesiteľnej bolesti chrbta a trpela poruchami kože, ktoré negatívne ovplyvňovali celý jej život. Tieto jej problémy ovplyvňovali jej život nielen na fyzickej, ale aj psychickej úrovni. Milosťou a hlbokým putovaním k sebe dokázala prepojiť a pochopiť vzťah s jej fyzickou bolesťou a emóciami. V procese, ktorým prešla, mohla "vidieť" nepohodlie a energetické bloky v tele a pochopiť, ako liečiť seba i ostatných.

Prostredníctvom svojich liečebných programov Inna zdieľa svoje hlboké vedomosti o tom, ako telo s nami komunikuje. Ako vraví Ina :"Telo neklame". Inna nás učí, ako porozumieť reči tela a preniknúť do vlastnej vrodenej múdrosti, aby sme odomkli náš skutočný a živý potenciál. Tvrdí, že "Každá časť tela, od kostí po mozog, oči po lakte, chrbticu až po náš žalúdok, obsahuje správu o našom spôsobe života."

Oficiálna webstránka : www.inasegal.com

Všetky knihy v našej ponuke od Iny Segal :