Ťahajte za vlastné nitky

Autor : Wayne W. Dyer

Ako zmeniť vlastné myslenie a komunikáciu s inými ľuďmi tak, aby ste sa cítili spokojne a šťastne

Cítite sa ako otrok vlastnej rodiny, partnera či priateľov? Ako obeť diania okolo seba? Bojíte sa vyjadriť svoj názor? Bojujete so strachom z odmietnutia? Máte pocit, že nie ste pánmi vlastného života, že za "vaše nitky" ťahá niekto iný a vám to neuveriteľne odoberá energiu?

Je čas s tým skončiť! A táto kniha vám ukáže, ako na to.

Zistíte, ako sa zo spomínaných situácií vymaniť a prestať robiť veci tak, ako vám ich naplánujú iní. Už v úvode autor jednoducho vysvetľuje, prečo sa človek stáva obeťou okolností a čo všetko môže získať, keď so svojou "viktimizáciou" skoncuje. V ďalších kapitolách rozoberá každý problém, ktorý si sami spôsobujete, keď sa dobrovoľne niekomu či niečomu podriadite a "obetujete sa".

Súčasťou kapitol sú jednoduché sebahodnotiace testy, aby ste odhalili, či sa daný problém týka aj vás. Následne prejdete konkrétnymi krokmi, ktoré vám pomôžu osvojiť si správanie a myslenie človeka, ktorý robí len to, čo chce on sám.

Vydavateľstvo Eastone Books

EAN 9788081092824

ISBN 978-80-8109-282-4 

Rozmery 145 × 207 mm 

Termín vydania 18.9.2015

Počet strán 280

Väzba brožovaná

Odosielame ihneď

9,99
Please select variants first

O autorovi

Wayne Walter Dyer bol americký spisovateľ - samouk, psychológ a motivačný rečník. jeho kariéra začala, keď začal na svojej domovskej univerzite vo voľnom čase prednášať študentom o pozitívnom myslení. Tí si jeho prednášky veľmi obľúbili, čo ho naštartovalo a začal prednášať po celej krajine.

Po úspechu s jeho prednáškami nasledoval odchod z akademickej pôdy a začal sa venovať literárnej tvorbe a pokračoval s prednášaním. Popri tejto činnosti začal publikovať aj svoje audionahrávky a svoju pôsobnosť rozšíril z USA do celého sveta.

Námety na svoju tvorbu čerpal najmä z Indických "guru" a bol ich študentom. Za svoju tvorbu bol častokrát kritizovaný pre svoje "plagiátorstvo". Literárny kritici na neho útočili, že len prepisuje už dlho známe fakty z racionálno-emocionálne teórie, ktorá v tom čase bola už veľmi známa. Väčšina jeho diel je naplnená spiritualizmom a mystikou. Preslávil sa rôznymi výrokmi, ako napríklad "Nemyslím si, že Ježiš vyučoval kresťanstvo, Ježiš učil láskavosti, láske a mieru."