Svetlo v srdci temnoty

Autori : Kevin Billett, Brandon Bays

Prekvapujúca pravda o pocitoch úzkosti, strachu, depresie a spôsob, ako sa vymaniť z ich zovretia

Keď Kevin Billett na vlastnej koži zažil nesmierne liečivú silu terapeutickej metódy Cesta, ktorú vyvinula Brandon Bays, a konečne sa oslobodil od 30 rokov trvajúcej depresie a stavov úzkosti, strachu a tiesne, rozhodol sa, že svoje poznatky a postupy opíše v knihe, a spolu s Brandon poskytnú podobne trpiacim ľuďom samoliečiteľskú metódu, ktorá sa neskôr stala známa na celom svete.

Táto silná a presvedčivá kniha vychádza z vlastnej skúsenosti autorov, ktorí v nej odhaľujú niektoré bežné mýty o pocitoch úzkosti a depresii a krok za krokom ukazujú, ako môžeme rozpoznať a úplne odstrániť ich skutočné príčiny. Svetlo v srdci temnoty je praktická kniha, ktorá vám pomôže oslobodiť sa od úzkostných stavov a depresie bez ohľadu na to, kto ste, odkiaľ pochádzate a aká je vaša životná situácia.

Je to kniha plná poučných príkladov zo života, pútavých príbehov a konkrétnych krokov, ktoré je potrebné uskutočniť na to, aby ste sa zbavili depresie, bolestných pocitov a žili bohatý a zmysluplný život, vnútorne vyrovnaní a v súlade s vaším skutočným poslaním.

Vydavateľstvo Eastone Books

EAN 9788081093722

ISBN 978-80-8109-372-2 

Rozmery 145 × 207 mm 

Termín vydania 10.6.2019

Počet strán 224

Väzba mäkká

Odosielame do 48 hodín

9,99
Please select variants first

O autorke

Brandon Bays je spisovateľka a celosvetovo uznávaná autorita v oblasti duševného zdravia a zmeny života k lepšiemu. Považujú ju za dynamickú, inšpiratívnu, inovatívnu na poli duševného zdravia a alternatívneho liečiteľstva. Práve jej príbeh spontánneho vyliečenia rakoviny, kedy jej už lekári nedávali žiadnu šancu na prežitie ju priviedol k tomu, aby sa o svoje skúsenosti podelila s ľuďmi po celom svete.

Je autorkou transformačného procesu "Cesta", kde sa snaží v ľuďoch prebudiť ich vlastnú silu a využiť ju v osobnom živote, či už na osobnostný rast, alebo na uzdravenie tela. Jej kniha "Cesta" sa stala veľmi úspešnou. Preložili ju do 10 jazykov a predala sa vo viac ako 1 milión výtlačkoch.

Všetky jej semináre a workshopy sú plné energie a entuziazmu, ktoré do svojej práce vkladá. Jej prácu ocenilo mnoho kolegov, či už z literárnej, alebo motivačnej sféry. Jej knihy sú zamerané nielen na uzdravovanie, ale aj na rozvoj osobnosti ako celku.

Oficiálna webstránka : www.thejourney.com

Všetky knihy v ponuke od Brandon Bays :