Správny muž

Autori : John Gray, Arjuna Ardagh

12 vlastností moderného muža, ktoré mu prinesú úspech v práci, vytúženú harmóniu vo vzťahoch a celkovú vyrovnanosť v živote.

Muži sa celé storočia starali len o materiálne zabezpečenie rodiny a starostlivosť o domácnosť aj výchovu detí nechávali na ženy. Obidve pohlavia vedeli, čo sa od nich očakáva, a prispôsobovali tomu svoj život. Ako sa má ale muž správať v dobe, keď sa spoločenské roly oboch pohlaví prekrývajú a on si na jednej strane chce zachovať chlapskú drsnosť ale zároveň byť citlivý voči svojmu okoliu?

Presne nad týmto sa zamýšľa John Gray, autor úspešnej série titulov o mužoch z Marsu a ženách z Venuše. S Arjunom Ardaghom píšu o tom, čo sa od mužov v novej ére rodovej rovnosti očakáva a ako radikálne sa dokáže zmeniť ich život, keď si začnú uvedomovať veci, ktoré robia. A ako sa to na pravých džentlmenov patrí, autori sa v knihe venujú aj ženám. Práve im adresujú v každej kapitole praktické rady, ako sa do zmeny svojho chlapa nenásilne zapojiť a prebudiť v ňom tak správneho a uvedomelého muža.

Vydavateľstvo Eastone Books

EAN 9788081093203

978-80-8109-320-3 

Rozmery 145 × 207 mm 

Termín vydania 23.1.2017

Počet strán 208

Väzba brožovaná

Odosielame ihneď

9,99
Please select variants first

O autorovi

John Gray je autorom najznámejšej a najdôveryhodnejšej knihy o vzťahoch "Muži sú z Marsu, Ženy sú z Venuše". USA Today uviedol jeho knihu ako jednu z 10 najvplyvnejších kníh posledného štvrťstoročia. V pevnej väzbe to bola najpredávanejšia kniha 90. rokov. Knihy Dr. Graya sú preložené do približne 45 jazykov a sú naďalej bestsellermi vo viac, ako 100 krajinách sveta.

John pomáha mužom a ženám lepšie pochopiť a rešpektovať ich rozdiely v osobných i profesionálnych vzťahoch. Jeho prístup kombinuje špecifické komunikačné techniky so zdravými výživovými voľbami, ktoré vytvárajú chémiu mozgu a tela pre trvalé zdravie, šťastie a šťastný milostný vzťah.

Jeho mnoho kníh, blogov a bezplatných online workshopov na MarsVenus.com poskytuje praktické informácie o zlepšení vzťahov vo všetkých životných etapách. "Obhajca zdravia a optimálnej funkcie mozgu" poskytuje tiež prírodné riešenia prekonávania depresií, úzkosti a stresu.

Objavil sa v talkshow Oprah Winfrey, ako aj v The Dr. Oz Show, TODAY, CBS This Morning, Good Morning America a ďalších. Bol tiež hosťom trojhodinového špeciálu, ktorý usporiadala populárna Barbara Walters.John Gray žije v severnej Kalifornii, kde 34 rokov šťastne zdieľal svoj život so svojou krásnou manželkou Bonnie až do svojej smrti v roku 2018. Majú spolu tri dospelé dcéry a štyri vnúčatá. 

Všetky knihy v našej ponuke od John Gray :