Správny muž

Autori : John Gray, Arjuna Ardagh

12 vlastností moderného muža, ktoré mu prinesú úspech v práci, vytúženú harmóniu vo vzťahoch a celkovú vyrovnanosť v živote.

Vydavateľstvo : Eastone Books

Kategórie : Muži Životný štýl Rodina

Muži sa celé storočia starali len o materiálne zabezpečenie rodiny a starostlivosť o domácnosť aj výchovu detí nechávali na ženy. Obidve pohlavia vedeli, čo sa od nich očakáva, a prispôsobovali tomu svoj život. Ako sa má ale muž správať v dobe, keď sa spoločenské roly oboch pohlaví prekrývajú a on si na jednej strane chce zachovať chlapskú drsnosť ale zároveň byť citlivý voči svojmu okoliu?

Presne nad týmto sa zamýšľa John Gray, autor úspešnej série titulov o mužoch z Marsu a ženách z Venuše. S Arjunom Ardaghom píšu o tom, čo sa od mužov v novej ére rodovej rovnosti očakáva a ako radikálne sa dokáže zmeniť ich život, keď si začnú uvedomovať veci, ktoré robia. A ako sa to na pravých džentlmenov patrí, autori sa v knihe venujú aj ženám. Práve im adresujú v každej kapitole praktické rady, ako sa do zmeny svojho chlapa nenásilne zapojiť a prebudiť v ňom tak správneho a uvedomelého muža.

  • EAN 9788081093203
  • 978-80-8109-320-3 
  • Rozmery 145 × 207 mm 
  • Termín vydania 23.1.2017
  • Odosielame ihneď
7,99 € 9,99 €
Please select variants first