Sprav jednu vec inak

Autor : Bill O´Hanlon

10 jednoduchých spôsobov, ako si zmeniť život

Už vás unavuje, že sa neviete hnúť z miesta alebo vyriešiť nejaký konflikt? Chceli by ste vedieť lepšie komunikovať s manželom, partnerkou, dieťaťom, kolegom či kýmkoľvek, kto má odlišný názor?

V knihe Sprav jednu vec inak sa dozviete desať jednoduchých kľúčov k riešeniu problémov, ktoré vám pomôžu pohnúť sa z miesta a hladko preplávať problémovými situáciami. Tieto kľúče s vtipom, priamo a - čo je najdôležitejšie - účinne zmenia váš pohľad na problémy v akýchkoľvek oblastiach života. Kniha Sprav jednu vec inak sa zakladá na skutočných prípadoch a riešeniach z autorovej terapeutickej praxe. Pomôže vám naučiť sa zvládať vaše emócie a vďaka tomu aj rôzne, viac či menej komplikované, životné situácie.

Vydavateľstvo Eastone Books

EAN 9788081093852

ISBN 978-80-8109-385-2 

Rozmery 145 × 207 mm 

Termín vydania 11.11.2019

Počet strán 184

Väzba mäkká

Odosielame ihneď

8,99
Please select variants first

O autorovi

Bill O´Hanlon je spisovateľom, psychológom a motivačným rečníkom, ktorý pomáha motivovať ľudí a organizácie, aby dokázali eliminovať prekážky, ktoré im zavadzajú pri dosiahnutí ich vytúženého cieľa. Je o ňom známe, že svojim povestným humorom a schopnosťou pútavo rozprávať príbehy si získal mnoho fanúšikov.

Je autorom viac ako 50 kníh s tématikou osobnostného rozvoja, z ktorých sa mnohé stali bestsellermi po celom svete. Je členom mnohých mnohých vzdelávacích organizácií s rôznym zameraním. Zaoberá sa aj metódami neurolingvistického programovania a zaujíma sa taktiež o psychológiu rodinného a manželského života.

Aj jeho webstránka je, by som povedal "iná". Privíta vás so svojským nápisom. "Vitajte v Billovom svete neobmedzených možností". Obľúbila si ho aj samotná Oprah Winfrey, ktorá mu venovala riadky a strany vo svojej knihe. Vo voľnom čase taktiež skladá piesne rôznych žánrov.

Oficiálna webstránka : https://billohanlon.com/