Sloboda je ...

Autorka : Brandon Bays

Ako sa zbaviť strachu a dosiahnuť úplnú vnútornú slobodu

Táto kniha ponúka skutočne silný zážitok. Vďaka nej môžete prežiť úžasný pocit z nekonečnej vnútornej slobody. Vtiahne vás do bezhraničnej prítomnosti vášho vlastného vnútorného bytia.

Každá kapitola je navrhnutá tak, aby vás zaviedla hlboko do rôznych aspektov vašej podstaty. Ponorte sa do vôní jednotlivých príbehov, nechajte milosť, aby vás opantala svojou krásou a prijmite hlboké učenie, ktoré so sebou prináša. Každé učenie je totiž riadenou meditáciou, skúmaním vlastného vnútra, sebapozorovaním a rozjímaním, ktoré vám pomôže otvoriť sa čo najviac. Niektoré z cvičení pôjdu viac do hĺbky, iné vám zaberú len pár minút. Každý nástroj v tejto knihe bude počas celého dňa neustále pracovať na vašom vnútornom bytí, vďaka čomu sa budete cítiť lepšie, pokojnejšie a v hlbšom spojení so sebou a aj s inými ľuďmi vo vašom živote.

Vydavateľstvo Eastone Books

EAN 9788081092794

ISBN 978-80-8109-279-4 

Rozmery 145 × 207 mm 

Termín vydania 29.10.2015

Počet strán 224

Väzba mäkká

Odosielame do 48  hodín

8,99
Please select variants first

O autorke

Brandon Bays je spisovateľka a celosvetovo uznávaná autorita v oblasti duševného zdravia a zmeny života k lepšiemu. Považujú ju za dynamickú, inšpiratívnu, inovatívnu na poli duševného zdravia a alternatívneho liečiteľstva. Práve jej príbeh spontánneho vyliečenia rakoviny, kedy jej už lekári nedávali žiadnu šancu na prežitie ju priviedol k tomu, aby sa o svoje skúsenosti podelila s ľuďmi po celom svete.

Je autorkou transformačného procesu "Cesta", kde sa snaží v ľuďoch prebudiť ich vlastnú silu a využiť ju v osobnom živote, či už na osobnostný rast, alebo na uzdravenie tela. Jej kniha "Cesta" sa stala veľmi úspešnou. Preložili ju do 10 jazykov a predala sa vo viac ako 1 milión výtlačkoch.

Všetky jej semináre a workshopy sú plné energie a entuziazmu, ktoré do svojej práce vkladá. Jej prácu ocenilo mnoho kolegov, či už z literárnej, alebo motivačnej sféry. Jej knihy sú zamerané nielen na uzdravovanie, ale aj na rozvoj osobnosti ako celku.

Oficiálna webstránka : www.thejourney.com

Všetky knihy v ponuke od Brandon Bays :