Slepačia polievka pre dušu: Sny a predtuchy

Autorky : Amy Newmark, Kelly Sullivan Walden

101 úžasných príbehov o zázrakoch a zásahoch zhora

Pre niekoho je to iba sen, ďalší za tým vidí zvláštnu predtuchu. Pre jedného je to náhoda a druhý môže to isté považovať za zázrak. Ale nie je úplne jedno, ako to pomenujeme? Dôležité je, že si ten silný, hlboký pocit všimneme, nepotlačíme ho v sebe, ale počúvame ho, lebo život nám ponúka celú paletu absolútne nekonvenčných, bláznivo tvorivých a veľmi osobných spôsobov, ktorými nás upozorňuje, obohacuje, vedie, ba aj lieči.

Tieto pocity nám povedia, keď sme tam, kde máme byť; kedy nastal správny čas a ktorí ľudia sú pre nás vo svojej nedokonalosti absolútne dokonalí, a teda "tí správni". Každý z nás žije vo svojom vlastnom duchovnom svete plnom snov, predtúch, synchronicity a zázrakov a je len na nás, ako navigačnú silu vlastného vnútra využijeme. Skutočné príbehy v tejto knihe by vás mali inšpirovať k tomu, aby ste venovali viac pozornosti vlastným snom a predtuchám, lebo odhaľujú poznatky, o ktorých ste predtým ani netušili - využite ich.

Vydavateľstvo Eastone Books

EAN 9788081093487

ISBN 978-80-8109-348-7 

Rozmery 145 × 207 mm 

Termín vydania 12.11.2018

Počet strán 360

Väzba brožovaná

Odosielame do 48 hodín

9,99
Please select variants first

O autorke

Amy Newmark je najpredávanejšou autorkou, šéfredaktorkou a vydavateľkou knižnej série "Slepačia polievka pre dušu." Od roku 2008 vydala 170 nových kníh, z ktorých väčšina sú národné bestsellery v USA a Kanade. Je tiež autorkou knihy "Jednoducho šťastný" , ktorá je plná ľahko realizovateľných a praktických tipov na zlepšenie života.

Jej profesijná kariéra však nebola vždy spojená s literatúrou. Zaujímavosťou napríklad je, že pracovala ako burzová maklérka na Wall street. Pripisuje sa jej vzkriesenie značky "Slepačia polievka pre dušu" , ktorá je fenoménom vydavateľského priemyslu od vydania prvej knihy v roku 1993. Žije a podniká spolu so svojím manželom Billom, ktorý je aj riaditeľom jej vydavateľstva. Aktívne sa venuje aj sociálnym sieťam, kde sú obľúbené najmä jej podcasty na tému "slepačia polievka".

Oficiálna webstránka : www.amynewmark.com

Všetky knihy v našej ponuke od Amy Newmark :