Slepačia polievka pre dušu: Skutočná sila ženy

Autorka : Amy Newmark

101 príbehov o získaní sebadôvery, odvahy a nájdení svojej vnútornej sily

Za každou ženou sa skrýva životný príbeh, ktorého vyrozprávanie dokáže pomôcť iným ženám. Dôkazom toho je 101 príbehov v tejto knihe, príbehov žien, ktoré dokázali nájsť odvahu vtedy, keď ju iní stratili, získať sebadôveru, o ktorú po dlhých rokoch útlaku či nešťastného detstva prišli, objaviť v sebe schopnosti, o ktorých by si nikdy nepomysleli, že ich majú, a inšpirovať iných.

Ide o ženy, ktoré si dokázali v ťažkých životných situáciách účinne pomôcť samy, ale dnes často nezištne pomáhajú iným - aj preto sú sebavedomejšie, silnejšie, nezávislejšie, uvoľnenejšie a v konečnom dôsledku aj šťastnejšie, lebo spoznali svoju vnútornú silu a žijú autentický, radostný život.

Vydavateľstvo Eastone Books

EAN 9788081093814

ISBN 978-80-8109-381-4 

Rozmery 145 × 207 mm 

Termín vydania 11.11.2019

Počet strán 392

Väzba brožovaná

Odosielame do 48 hodín

10,99
Please select variants first

O autorke

Amy Newmark je najpredávanejšou autorkou, šéfredaktorkou a vydavateľkou knižnej série "Slepačia polievka pre dušu." Od roku 2008 vydala 170 nových kníh, z ktorých väčšina sú národné bestsellery v USA a Kanade. Je tiež autorkou knihy "Jednoducho šťastný" , ktorá je plná ľahko realizovateľných a praktických tipov na zlepšenie života.

Jej profesijná kariéra však nebola vždy spojená s literatúrou. Zaujímavosťou napríklad je, že pracovala ako burzová maklérka na Wall street. Pripisuje sa jej vzkriesenie značky "Slepačia polievka pre dušu" , ktorá je fenoménom vydavateľského priemyslu od vydania prvej knihy v roku 1993. Žije a podniká spolu so svojím manželom Billom, ktorý je aj riaditeľom jej vydavateľstva. Aktívne sa venuje aj sociálnym sieťam, kde sú obľúbené najmä jej podcasty na tému "slepačia polievka".

Oficiálna webstránka : www.amynewmark.com

Všetky knihy v našej ponuke od Amy Newmark :