Slepačia polievka pre dušu: Sila môjho áno

Autorka : Amy Newmark

101 príbehov o dobrodružstve, zmene a pozitívnom prístupe

Povedať áno znamená otvoriť sa novej skúsenosti. Áno je krátke, nenápadné slovíčko, ale dokáže veľké veci. Vytiahne vás z prostredia, kde sa síce cítite pohodlne, ale už sa trochu nudíte a možno aj zanedbávate svoj potenciál. Je mnoho spôsobov, ako sa postaviť strachu z nepoznaného a vyskúšať niečo nové.

Či už hľadáte lásku alebo nové zamestnanie, či sa snažíte prekonať svoju plachosť alebo fóbiu, či si chcete okoreniť život novým športom alebo nadviazať nové priateľstvá, či plánujete osamote podniknúť cestu do neznáma alebo sa chystáte nasadnúť na horskú dráhu, v tejto knihe nájdete skúsenosti ľudí vám podobných.

Vydavateľstvo Eastone Books

EAN 9788081093975

ISBN 978-80-8109-397-5 

Rozmery 145 × 207 mm 

Termín vydania 26.10.2020

Počet strán 392

Väzba brožovaná

Odosielame do 48 hodín

10,99
Please select variants first

O autorke

Amy Newmark je najpredávanejšou autorkou, šéfredaktorkou a vydavateľkou knižnej série "Slepačia polievka pre dušu." Od roku 2008 vydala 170 nových kníh, z ktorých väčšina sú národné bestsellery v USA a Kanade. Je tiež autorkou knihy "Jednoducho šťastný" , ktorá je plná ľahko realizovateľných a praktických tipov na zlepšenie života.

Jej profesijná kariéra však nebola vždy spojená s literatúrou. Zaujímavosťou napríklad je, že pracovala ako burzová maklérka na Wall street. Pripisuje sa jej vzkriesenie značky "Slepačia polievka pre dušu" , ktorá je fenoménom vydavateľského priemyslu od vydania prvej knihy v roku 1993. Žije a podniká spolu so svojím manželom Billom, ktorý je aj riaditeľom jej vydavateľstva. Aktívne sa venuje aj sociálnym sieťam, kde sú obľúbené najmä jej podcasty na tému "slepačia polievka".

Oficiálna webstránka : www.amynewmark.com

Všetky knihy v našej ponuke od Amy Newmark :