Slepačia polievka pre dušu: Čas žiť naplno

Autori : Amy Newmark, Loren Slocum Lahaw

101 skutočných príbehov o tom, ako ľudia znova objavili vášeň, odvahu a radosť zo života

Nájsť rovnováhu medzi prácou a oddychom, medzi premýšľaním a zmysluplným konaním, medzi snahou držať krok s modernými technológiami a odhodlaním ubrániť si súkromie, môže byť v dnešnom rýchlom svete plnom impulzov náročné. Ako potom žiť naplno a zároveň sa nenechať prevalcovať požiadavkami doby? Ako nestratiť vášeň pre život a tešiť sa z každého dňa bez toho, aby sme rezignovali na udalosti a vývoj sveta okolo nás?

Premyslene riskujte viac, než by sa odvážila väčšina. Buďte zvedaví a zaujímajte sa o všetko viac, než je podľa iných múdre. Snívajte viac, než druhí považujú za praktické. Očakávajte viac, ako sa ostatní domnievajú, že je možné... a výsledkom bude, že nech vám zajtra do života vstúpi čokoľvek, dnešok ste prežili naplno.

Vydavateľstvo Eastone Books

EAN 9788081093111

ISBN 978-80-8109-311-1 

Rozmery 145 × 207 mm 

Termín vydania 6.11.2017

Počet strán 376

Väzba brožovaná

Odosielame do 48 hodín

9,99
Please select variants first

O autorke

Amy Newmark je najpredávanejšou autorkou, šéfredaktorkou a vydavateľkou knižnej série "Slepačia polievka pre dušu." Od roku 2008 vydala 170 nových kníh, z ktorých väčšina sú národné bestsellery v USA a Kanade. Je tiež autorkou knihy "Jednoducho šťastný" , ktorá je plná ľahko realizovateľných a praktických tipov na zlepšenie života.

Jej profesijná kariéra však nebola vždy spojená s literatúrou. Zaujímavosťou napríklad je, že pracovala ako burzová maklérka na Wall street. Pripisuje sa jej vzkriesenie značky "Slepačia polievka pre dušu" , ktorá je fenoménom vydavateľského priemyslu od vydania prvej knihy v roku 1993. Žije a podniká spolu so svojím manželom Billom, ktorý je aj riaditeľom jej vydavateľstva. Aktívne sa venuje aj sociálnym sieťam, kde sú obľúbené najmä jej podcasty na tému "slepačia polievka".

Oficiálna webstránka : www.amynewmark.com

Všetky knihy v našej ponuke od Amy Newmark :