Šírejší než nebo, väčší než priestor

Autor : Mooji

Takí ste skôr, než sa niekým stanete

Čo ak všetko, čomu ste verili o tom, kto ste - vaše telo, myseľ, emócie a vaša výchova, je v skutočnosti presne to, čím nie ste? Čo ak je to iba mylný autoportrét vytvorený chybnou identifikáciou, návykmi a predpokladmi? Knihou Šírejší než nebo, väčší než priestor nás autor inšpiruje a núti odhaliť našu pravú podstatu ako čisté vedomie.

Používa pri tom jednoduché otázky, vhľady, múdre poučenia a podobenstvá. Tým, že priamo ukazuje na Pravdu a zároveň sa zameriava na časté výzvy, ktoré sa objavujú v našom každodennom živote, odhaľuje bezčasovú, bezhraničnú lásku a slobodu, ktorá je prirodzenou esenciou podstaty nášho bytia.

Na čoraz početnejších stretnutiach po celom svete tento uznávaný učiteľ vďaka svojej výnimočnej schopnosti s nezvyčajnou jasnosťou, humorom a láskavosťou vniesť svetlo do toho, čo je zložité a neopísateľné, otvoril oči už tisícom ľudí.

Vydavateľstvo Eastone Books

EAN 9788081093333

ISBN 978-80-8109-333-3 

Rozmery 145 × 207 mm 

Termín vydania 19.9.2018

Počet strán 240

Väzba mäkká

Odosielame do 48 hodín

8,99
Please select variants first

O autorovi

Mooji je svetovo uznávaný duchovný učiteľ, ktorý učí ľudí, kto sú, za hranicami podmienenosti a identity. Moojiho učenia sa dotýkajú tisícov ľudí a ich životy sa hlboko menia. Nadácia Mooji Foundation prináša Moojiho názory na život ľuďom po celom svete, aby mohli objaviť skutočnú slobodu.

Množstvo jeho priaznivcov a obdivovateľov cíti nutkanie byť s Moojim v Satsangu. Satsang podľa Moojiho znamená spojenie s najvyššou pravdou prostredníctvom prítomnosti a vedenia niekoho, kto si uvedomil svoju vlastnú skutočnú podstatu. Pre mnohých ľudí po celom svete však nie je možné navštevovať Satsang alebo byť vo fyzickej prítomnosti Majstra a preto Mooji pokročil s dobou a začal aktívne pracovať na online vzdelávaní a publikovaním príspevkov na sociálnych sieťach.

Oficiálna webstránka : www.mooji.org