Sila mentorov

Stručné rady do života od najlepších na svete

Autor : Timothy Ferriss 

Po megaúspešnej knihe Nástroje titanov, v ktorej zhrnul tipy, metódy, stratégie a odporúčania najúspešnejších ľudí z celého sveta, ako dosiahnuť zdravie, bohatstvo a múdrosť, prichádza Tim Ferriss s novinkou, kde ponúka stručné taktické rady do života od ďalšej stovky najvýznamnejších svetových osobností z oblasti podnikania, investícií, zábavy, umenia, športu, ale aj takých špecifických odvetví duševného športu, ako je poker a šach. Stručné návody ikonických mentorov vám pomôžu nájsť odpoveď na najnaliehavejšie otázky, ktoré vás trápia, dosiahnuť mimoriadne výsledky a zmeniť váš život. Bez ohľadu na to, aké výzvy či prekážky pred vami stoja, alebo aké sú šance, ktorých by ste sa mali chopiť, v tejto knihe nájde každý niečo, čo mu pomôže posunúť sa ďalej.
Tim Ferriss napísal jedenásť základných otázok a zostavil zoznam vysnívaných osobností, ktorým potom poslal otázky. Výsledkom ich mailovej korešpondencie je táto kniha. A tak sa môžete pustiť do čítania a pozrieť si odpovede toho-ktorého z respondentov na otázku, aké tri knihy zvykne najčastejšie darovať, aké ponaučenie si vzal zo svojho najväčšieho neúspechu, čo by odporúčal mladým ľuďom, ktorí práve vyšli zo školy, čo robí pre väčšiu kvalitu a komfort v osobnom živote, ako relaxuje, ako sa naučil odmietať otravné ponuky a pod. Pri zaujímavom čítaní však nezabúdajte na to, že múdrosť vám nepadne do lona sama od seba, ale že ju získate vďaka premýšľaniu nad kolektívnou zásobou bohatých vedomostí a skúseností obsiahnutých v tejto inšpiratívnej knihe.
Tim Ferriss je autorom bestsellerov Štvorhodinový pracovný týždeň, Nástroje titanov, The 4-Hour Body ,The 4-Hour Chef. Dostal sa do rebríčka "Najinovatívnejších obchodníkov" Fast Company a stal sa jedným z prvých investorov či poradcov Uberu, Facebooku, Twitteru, Alibabu a i. Noviny The Observer a ďalšie médiá ho nazvali "Oprah audia" vďaka vplyvu jeho podcastu Tim Ferriss Show, ktorý prevýšil 200 miliónov stiahnutí.

Vydavateľ Tatran

ISBN 978-80-222-0915-1

Rok vydania 2018

Jazyk Slovenský jazyk

Počet strán 576

Väzba pevná

Hmotnosť 822 g

Rozmer 175 x 229

Odosielame do 48 hodím

27,90
Please select variants first

O autorovi

Časopis Fortune nedávno označil Timothy Ferrisa ako jedného z najinovatívnejších ľudí pod 40 rokov na svete. Svoj šiesty, niekedy aj siedmy zmysel vedel vždy dokonale zapojiť do svojich investícií. Patril medzi prvých ľudí, ktorí investovali do vtedy ešte neznámych startupov, akými boli napríklad Facebook, Uber, Duolingo, či Spotify.

Podľa rebríčkov New York Times, alebo aj Wall street journal patria dlhodobo jeho knihy medzi najpredávanejšie tituly. Svojimi aktivitami na sociálnych sieťach a vlastnou talkshow vysielanú prostredníctvom podcastov si vyslúžil prezývku Oprah internetu.

V súčasnosti Tim stále pôsobí ako Anjelský investor v mnohých startupoch a popularitu si získava najmä u mladých ľudí prostredníctvom svojej talkshow Tim Ferris Show.

Oficiálna webstránka : www.tim.blog

Všetky knihy v našej ponuke od Timothy Ferris :