Rozviňte v sebe lídra

21 nevyvrátiteľných zákonov líderstva

Autor : John C. Maxwell

Vydavateľstvo : Citadella

Kategórie : Práca Manažment

Čo je to líderstvo? Ponechajme na chviľu bokom morálne problémy, ktoré sa s ním spájajú a máme jedinú definíciu: Líderstvo je schopnosť získavať následovníkov.
Líderstvo nie je nejaký vyhradený klub určený pre tých, čo "sa s tým narodili". Vlastnosti, ktoré sú surovinami líderstva, sa dajú získať. Keď ich spojíte s túžbou, nič vám nemôže zabrániť stať sa lídrom. Táto kniha vám poskytne princípy líderstva.
Líderstvo sa neobjavuje, ale rozvíja. Skutočný "rodený líder" sa vždy vynorí; aby však zostal na vrchole, musí vlastnosti prirodzeného líderstva rozvíjať.
Ľudia nechcú byť riadení. Chcú byť vedení. Počul už niekto o manažérovi sveta? O lídrovi sveta áno. Aj o lídrovi vzdelávania. O politickom lídrovi. O náboženskom lídrovi. O skautskom vodcovi. O lídrovi komunity. O predákovi. O obchodnom lídrovi. Áno. Tí vedú. Neriadia.
Ak chcete niekoho riadiť, riaďte seba. Keď to budete robiť dobre, budete pripravený prestať riadiť a začať viesť.

  • ISBN 978-80-8182-018-2
  • Rok vydania 2016
  • Jazyk Slovenský jazyk
  • Počet strán 236
  • Väzba brožovaná
  • Hmotnosť 315 g
  • Rozmer 140 x 210
  • Odosielame do 48 hodín 
10,99 € 12,90 €
Please select variants first

O autorovi

John C. Maxwell patrí k najpredávanejším autorom, trénerom a rečníkom podľa New York Times, ktorý predal viac ako 24 miliónov kníh v 50 jazykoch. Maxwell bol časopisom Inc. v roku 2014 často označovaný za vedúcu autoritu krajiny číslo jeden a bol označený aj za najpopulárnejšieho odborníka na vodcovstvo na svete. Šesť rokov po sebe bol zvolený za najlepšieho vodcu - profesionála na portáli LeadershipGurus.net.

Je zakladateľom spoločností The John Maxwell Company, The John Maxwell Team a EQUIP, neziskovej organizácie, ktorá vyškolila už viac ako 5 miliónov vedúcich pracovníkov v 180 krajinách. Maxwell každý rok spolupracuje so spoločnosťami z Fortune 500, prezidentmi národov a mnohými z popredných svetových obchodných lídrov.

Po detstve strávenom v Michigane Maxwell navštevoval Ohio Christian University a potom získal magisterský titul a doktorát v odbore náboženstvo. Bol farárom viac ako 30 rokov, kým sa nezačal naplno venovať prednášaniu a písaniu.

Oficiálna stránka : www.johnmaxwell.com