Rozhýb svoju DNA

Autorka : Katy Bowman

Ako si prirodzeným pohybom zlepšiť zdravie

Väčšina ľudí verí, že hodinka cvičenia denne stačí na to, aby si udržali zdravie. Iste, cvičiť je vždy lepšie ako necvičiť vôbec, ale cvičenie nie je to isté ako prirodzený POHYB. Správny pohyb ovplyvňuje telo na bunkovej úrovni, preto dôležitejšie ako hodinu cvičiť, je rovnomerne sa počas dňa hýbať a hlavne - hýbať sa správnym spôsobom. Potrebujeme odhaliť svoje pohybové slabiny - nesprávne držanie tela či spôsob chôdze, oslabenie určitých telesných partií a naopak prílišné využívanie iných častí. Potrebujeme sa zbaviť nesprávnych návykov, ktoré sme nadobudli tým, že sme počúvali rady "odborníkov", ako napríklad "vtiahni brucho a vypni hruď" alebo to, že Kegelove cviky sú najlepšie na posilnenie panvového dna.

Kniha Rozhýb svoju DNA je knihou o správnom pohybe. Dozviete sa v nej, ako cvičiť a hýbať sa tak, aby ste aktívne zmenili svoj neuspokojivý zdravotný stav, získali správne držanie tela a odstránili mnohé zdravotné problémy.

Vydavateľstvo Eastone Books

EAN 9788081092671

ISBN 978-80-8109-267-1 

Rozmery 180 × 225 mm 

Počet strán 216

Väzba brožovaná

Termín vydania 22.9.2015

Odosielame ihneď

12,99
Please select variants first

O autorke

Katy Bowman je autorka a motivačná rečníčka, ktorá mení spôsob, akým sa ľudia pohybujú. Jej osem kníh vrátane priekopníckej knihy "Rozhýb svoju DNA" bolo preložených do viac ako tuctov jazykov po celom svete Katy učí ako sa pohybovať a hovorí o problémoch s pohybom ako takým. Jej tvorba sa pravidelne objavuje v rôznych médiách, ako napríklad Today Show, CBC Radio One, Seattle Times, Joe Rogan Experience a Good Housekeeping.

Spolupracovala so spoločnosťami, ako napríklad Patagonia a aj s neziskovými organizáciami, aby zabezpečila, že aj nižšie sociálno-ekonomické skupiny budú mať úžitok z jej práce. Jej spoločnosť Nutritious Movement je zameraná na pohybové vzdelávanie a má sídlo v štáte Washington, kde Katy aj žije so svojou rodinou.

Oficiálna webstránka : www.nutritiousmovement.com