Rozhovory s Putinom

Autor : Oliver Stone

Osobné výpovede ruského prezidenta v rozhovoroch s americkým režisérom

O neobmedzený a slobodný prístup k ruskému prezidentovi Vladimirovi Putinovi sa pokúšajú novinári, tlačové agentúry či dokonca aj svetoví lídri, no naozaj sa to podarilo až filmárovi Oliverovi Stonovi.

V priebehu dvoch rokov podnikol oscarový režisér štyri pracovné cesty do Ruska, aby nazbieral materiál pre svoj dokument The Putin Interviews - Svet podľa Putina. So zámerom venovať sa predovšetkým rusko-americkým vzťahom sa mu však podarilo zozbierať aj jedinečnú kolekciu autentických názorov ruského prezidenta na celkové dianie vo svete či politické udalosti v minulosti.

Počas deviatich dní rozhovorov sa s ruským prezidentom rozprával aj o takých témach, akou je údajné ovplyvňovanie posledných prezidentských volieb v Spojených štátoch amerických, Edward Snowden, rozširovanie NATO, teroristické hrozby či zapojenie Ruska do konfliktov v Sýrii, na Ukrajine a inde vo svete. Kniha Rozhovory s Putinom je súborom prepisov rozhovorov zo Stonovho dokumentu a obsahuje aj také časti, ktoré v ňom neodzneli.

Vydavateľstvo Eastone Books

EAN 9788081093401

ISBN 978-80-8109-340-1 

Rozmery 155 × 225 mm 

Termín vydania 27.11.2017

Počet strán 288

Väzba tvrdá s prebalom

Odosielame do 48 hodín

19,99
Please select variants first