Reštart

BESTSELLER

Ako čo najjednoduchšie vybudovať, viesť a zveľaďovať vlastný biznis

Autor : Jason Fried

V manažérskych knihách sa dočítate väčšinou to isté: zostav si podnikateľský plán, sleduj konkurenciu, zháňaj investorov atď, atď, atď. Ak hľadáte takú príručku, potom túto knihu radšej odložte späť do police.

Reštart vám ponúka lepší, rýchlejší a jednoduchší návod na úspech vo svete biznisu. Dozviete sa, prečo vám plánovanie v skutočnosti škodí, prečo nepotrebujete investície zvonka a prečo by ste sa nemali starať o konkurenciu. Pravdou je, že musíte oveľa menej, než si myslíte. Nemusia sa z vás stať workoholici. Nemusíte prijímať davy nových zamestnancov. Nemusíte strácať čas papierovaním a poradami. Nemusíte mať ani kanceláriu. Všetko sú to iba výhovorky.

Ak niečo naozaj musíte, tak prestať kecať a pustiť sa do práce. A v tejto knihe sa dozviete, ako na to. Naučíte sa, ako zvýšiť produktivitu, aj ako o sebe dať vedieť a nevyjsť pritom na mizinu. Ponúkneme vám množstvo prekvapivých nápadov, ktoré vás budú inšpirovať a dodajú vám motiváciu.

Kniha Reštart je napísaná bezprostredným a vecným jazykom. Dokonale poslúži každému, kto už sníval o tom, že raz bude robiť sám na seba. Veľkopodnikatelia, malí živnostníci, ľudia zaseknutí v nenávidenej práci, obete ekonomického "zoštíhľovania" alebo umelci, ktorým sa zunovalo žiť za almužnu. Títo všetci nájdu na stránkach tejto knihy neoceniteľné rady.

Vydavateľ Aktuell

ISBN 978-80-89873-16-6

Rok vydania 2020

Jazyk Slovenský jazyk

Počet strán 264

Väzba brožovaná

Hmotnosť 334 g

Rozmer 140 x 210

Odosielame ihneď

11,99
Please select variants first

O autorovi

Jason Fried je spoluzakladateľ a prezident spoločnosti 37signals, súkromnej spoločnosti so sídlom v Chicagu, ktorá sa zaviazala budovať čo najlepšie webové nástroje s čo najmenším počtom potrebných funkcií.

Produkty spoločnosti 37signals zahŕňajú Basecamp, Highrise, Backpack, Campfire, Ta-da List a Writeboard. Signáls 37 taktiež vyvinuli a otvorili programovy Ruby on Rails. Výrobky spoločnosti 37signals sú zámerne jednoduchšie ako konkurenčné produkty.Webový blog spoločnosti 37signals, Signal vs. Noise, číta každý deň viac ako 100 000 ľudí. Jason verí, že v jednoduchosti je skutočná hodnota a krása. Elegancia, rešpektovanie túžby ľudí po jednoduchom dokončení vecí a úprimné jednoduché použitie - to sú charakteristické znaky produktov jeho spoločnosti.

Oficiálna webstránka : www.37signals.com