Radosť z práce

Autorka : Marie Kondová

Priestor, kde sa venujeme svojej práci, priťahuje priam magicky neporiadok a chaos. Koho by nevyčerpávali zbytočné mítingy, neusporiadané dokumenty, nekonečné emaily a úlohy, z ktorých neplynie žiaden úžitok? Toto sú úskalia, ktorým čelíme takmer všetci, a hoci sa to na prvý pohľad nezdá, môžu nás obrať o radosť z práce, oklieštiť naše šance na kariérny postup a znižovať našu kvalitu života.
Existuje však aj iná cesta. Autorka bestsellerov a hviezda netflixovej šou Marie Kondo vám ponúka spolu s profesorom Riceovej univerzity Scottom Sonensheinom príbehy, štúdie a stratégie, ktoré vám pomôžu skoncovať s neporiadkom a vytvoriť si priestor na to, čo je skutočne podstatné.
Metóda KonMari v kombinácii s poznatkami plynúcimi z rôznych štúdií vám pomôžu zvládnuť výzvu, akou je chaos na pracovisku. S usporiadaným stolom a mysľou sa navráti aj pocit spokojnosti a šťastia. 

Vydavateľ Premedia

ISBN 978-80-8159-845-6

Rok vydania 2020

Jazyk Slovenský jazyk

Počet strán 224

Väzba pevná

Hmotnosť 312 g

Rozmer 130 x 200

Odosielame do 48 hodín

11,95
Please select variants first

O autorke

Od svojho detstva bola Marie očarená organizovaním a začala ako 19-ročná študentka univerzity v Tokiu upratovať a poskytovať svoje poradenské služby. Dnes je Marie renomovanou odborníčkou na upratovanie, ktorá pomáha ľuďom na celom svete transformovať ich preplnené domovy na priestory pokoja a inšpirácie.

Vo svojej najpredávanejšej knihe New York Times č. 1 "Kúzelné upratovanie" prešla Marie s upratovaním na úplne novú úroveň a učila, že ak si svoj domov raz správne zjednodušíte a usporiadate, nikdy to nebudete musieť urobiť ešte raz.Jej príspevky boli uvedené v The New York Times, The Wall Street Journal, The London Times, Vogue, The Late Show With Stephen Colbert, The Ellen Show, ako aj vo viac ako päťdesiatich hlavných japonských televíznych a rozhlasových programoch. Bola tiež vyhlásená za jednu z 100 najvplyvnejších ľudí na svete časopisu Time.

Oficiálna webstránka : www.konmari.com

Všetky knihy v našej ponuke od Marie Kondo :