Radikálne vyliečenie

Autorka : Kelly A. Turner

Vydavateľstvo : Eastone books

Kategória : Zdravie

Vedou podložené dôkazy o tom, že sa dokážete vyliečiť sami

9 kľúčových faktorov vedúcich k úplnému vyliečeniu rakoviny (dokonca aj vtedy, keď konvenčná medicína zlyhala)

Kelly Turner, terapeutku, výskumníčku a prednášateľku pred časom šokovalo zistenie, že doposiaľ nikto bližšie neskúmal prípady, keď sa ľudia vyliečili z rakoviny navzdory všetkým predpokladom a bez pomoci konvenčnej medicíny, alebo po tom, čo konvenčná medicína zlyhala. Podnikla takmer rok trvajúcu cestu po svete, v rámci ktorej navštívila 10 krajín, aby sa porozprávala o liečebných postupoch a metódach s 50 liečiteľmi a 20 ľuďmi, ktorí zažili radikálne vyliečenie rakoviny.

Vo svojom výskume pokračovala rozhovormi so stovkou vyliečených ľudí a štúdiom viac ako tisíc ďalších podobných prípadov. Výsledkom jej výskumu je identifikácia 75 spoločných znakov, vrátane deviatich kľúčových faktorov. V knihe na skutočných príbehoch pacientov vysvetľuje, o aké faktory ide a ako ich využiť nielen na liečbu choroby, ale aj v našom bežnom každodennom živote.

  • EAN 9788081092565 
  • ISBN 978-80-8109-256-5 
  • Rozmery 145 × 207 mm 
  • Termín vydania 1.11.2014
  • Odosielame do 48 hodín
10,39 € 11,99 €
Please select variants first

O autorke

Kelly Turner, PhD, je autorkou bestselleru "Radikálna remisia: Prežiť rakovinu proti všetkým", ktorá bola preložená do 22 jazykov. Táto kniha, ktorá sumarizuje jej výskum radikálnej remisie rakoviny (keď sa niekto uzdraví z rakoviny štatisticky nepravdepodobným spôsobom bez západnej medicíny, alebo po zlyhaní liečby západnou medicínou).

Za posledné desaťročie uskutočnila výskum v 10 rôznych krajinách a analyzovala viac ako 1 500 prípadov radikálnej remisie rakoviny (spontánneho vyliečenia). Je častým hosťom na Dr. Dr Show a je držiteľkou titulu BA z Harvardovej univerzity a titulu Ph.D. z Kalifornskej univerzity v Berkeley. Kelly je taktiež autorkou série dokumentárnych filmov o skutočnostiach, ktoré poukazujú na 9 liečivých faktorov z jej výskumu a predstavuje v nich ľudí, ktorí prežili radikálnu remisiu rakoviny. Je zakladateľkou webovej stránky "Projekt radikálnej remisie" , ktorá naďalej zhromažďuje nové prípady spontánnych vyliečení. Na svojej webovej stránke autorka ponúka online kurzy, osobné workshopy a individuálne stretnutia.

Oficiálna webstránka : www.kelly-turner.com