Private Equity

Autorka : Orit Gadiesh

Lekcie a ponaučenia platné pre akúkoľvek firmu

Orit Gadiesh a Hugh MacArthur, svetoví experti v oblasti biznisu, sú presvedčení, že postupy najlepších hráčov v oblasti private equity je možné aplikovať na akýkoľvek podnikateľský subjekt pôsobiaci v inej oblasti. Vytvorili preto príručku, ktorá má záujemcom predstaviť nápady, zoznámiť ich s príkladmi z praxe a sprostredkovať postupy, ako sa vyvarovať chýb a pri zhodnocovaní investícií zvoliť správny prístup, ktorý zabezpečí atraktívne výnosy.

Bez ohľadu na štruktúru vlastníctva vašej firmy ich rada znie: pozrite sa na to, ako najúspešnejší ľudia v private equity pracujú a použite ich vlastné techniky a nástroje na to, aby ste konkurovali im alebo komukoľvek inému.

Vydavateľstvo Eastone Books

A práve to vám táto kniha pomôže uskutočniť

EAN 9788081091797

ISBN 978-80-8109-179-7 

Rozmery 140 × 210 mm 

Termín vydania 1.10.2011

Počet strán 152

Väzba pevná s prebalom

Odosielame do 48 hodín

15,99
Please select variants first

O autorke

Podnikateľka Izraelského pôvodu Orit Gadiesh je predsedkyňou spoločnosti Bain & Company. Je všeobecne uznávaná ako odborníčka na riadenie a firemnú stratégiu. Orit pomáha vrcholovému manažmentu pri správe portfólií, vývoji a implementácii globálnej stratégie a digitálnej stratégie . Pracovala v mnohých priemyselných odvetviach vrátane spotrebného tovaru , automobilového priemyslu, ocele, priemyselných výrobkov, maloobchodu , počítačov, telekomunikácií , elektroniky a zdravotníctva . Čas na aktívnu prácu s klientmi delí medzi Severnú Ameriku, Európu a Áziu.

Pani Gadiesh často prispieva do obchodných publikácií. Články, ktorých je autorkou, sa objavili v publikáciách ako The Wall Street Journal , Harvard Business Review a Forbes , ako aj v mnohých ďalších významných obchodných novinách a časopisoch po celej Amerike, Európe a Ázii. Je spoluautorkou knihy "Poučenie z private equity, ktorú môže každá spoločnosť použiť" a je vyhľadávanou rečníčkou na konferenciách po celom svete.

Oficiálna webstránka : www.bain.com