Prebuďte svoju vnútornú silu

Autor : Anthony Robbins

Naučte sa riadiť svoj duševný, telesný a finančný osud!

Od autora bestsellera Nekonečná vnútorná sila

"Prebuďte svoju vnútornú silu je fascinujúcou a prekvapujúcou ukážkou prenikavých poznatkov a názorov týkajúcich sa najrozličnejších problémov, vrátane poznania, že skutočný úspech je založený na trvalých hodnotách a službe iným."

Stephen R. Covey, autor Sedem zvykov vysoko efektívnych ľudí

Vezmite svoj duševný, telesný a finančný osud do vlastných rúk!

"Tony Robbins ma inšpiroval k tomu, že som svoju kariéru posunul na vyššiu úroveň. Zúčastnil som sa všetkých jeho kurzov a pokladám ho za najlepšieho komunikátora na svete. Skutočne vie, ako z vás dostať to najlepšie, takže stále môžete podávať špičkové výkony!"

Roger Black, olympijský medailista

Máte svoj život pod kontrolou alebo sa necháte zmietať udalosťami, na ktoré zdanlivo nemáte vplyv? V knihe Prebuďte svoju vnútornú silu Anthony Robbins, autor medzinárodného bestsellera Nekonečná vnútorná sila, ukazuje, ako môžete okamžite začať ovládať svoj duševný, emocionálny, telesný a finančný osud. A nielen to. Táto kniha vás naučí, ako chvíľkovú zmenu premeniť na trvalý stav, ktorý vám vydrží po celý zvyšok vášho života.

Ďalej sa dozviete:

- ako zistiť svoj potenciál a využiť ho

- ako zistiť svoju "globálnu metaforu" a ako ju zmeniť tak, aby nepracovala proti vám, ale v súlade s vašimi snami

- ako zmeniť systém presvedčení a využiť silu vlastných rozhodnutí v praxi

- ako využiť spojenie radosti a bolesti na to, aby ste si zmenili osud

- ako si vytvoriť životný plán plný elánu

- ako sa nenechať sabotovať vlastnou hlavou

a mnoho ďalších užitočných a objavných návodov, cvičení a informácií.

Vydavateľstvo Eastone Books

EAN 9788081092008

ISBN 978-80-8109-200-8 

Rozmery 155 × 225 mm 

Termín vydania 1.9.2012

Počet strán 480

Väzba Mäkká

Odosielame ihneď

14,99 €
Please select variants first

O autorovi

Jeden z najvyhľadávanejších autorov a motivačných rečníkov súčasnej doby. Asi tak by sa dal v skratke charakterizovať Anthony Robbins. Medzi jeho aktivity patrí taktiež filantropia a pôsobí ako stratég pre mnoho úspešných spoločností.

Medzi jeho najznámejšie charakteristiky patrí to, že počas svojich seminárov sa spolu s účastníkmi prechádza po žeravom uhlí. Áno, čítate dobre, po žeravom uhlí. JE autorom veľmi rozšíreného neurolingvistického programovania, známeho aj pod skratkou NLP.

Je obľúbeným najmä medzi známymi osobnosťami, akými sú napríklad spevák Usher, alebo skupina Aerosmith, alebo Green Day. Ako poradca slúžil taktiež štyrom Americkým prezidentom. Ako filantrop sa angažuje v projekte Feeding America, kde rozdali už takmer 6 miliónov porcií jedla pre sociálne slabších ľudí.

Oficiálna webstránka : www.tonyrobbins.com

Všetky knihy v našej ponuke od Anthonyho Robbinsa :