Pravidlá úspechu

BESTSELLER

Autor : Jack Canfield

Ako sa dostať z miesta, kde ste, tam, kde chcete byť


Autor knihy skombinoval najúspešnejšie techniky osobnostného rozvoja s výnimočnými skúsenosťami, ktoré získal pri vybudovaní vlastných firiem. Napriek tomu, že začal z ničoho, hodnota jeho biznisu sa dnes odhaduje na 80 miliónov dolárov. Svoje vedomosti a skúsenosti sformuloval jasne a pútavo do 64 pravidiel úspechu, ktoré je možné uplatniť vo všetkých oblastiach ľudského života, či už ide o peniaze, prácu, zdravie, vzťahy, šport alebo kreativitu. Každodenné opakovanie pravidiel nezaberie viac ako niekoľko minút, ale ich uplatňovanie v praxi dokáže navodiť nevídané zmeny, ktorých výsledkom býva výrazný úspech a neodškriepiteľné profesionálne zlepšenie a tiež spokojnosť a prekvitajúci osobný život. Nezáleží na tom, či sa chcete stať riaditeľom spoločnosti, úspešným učiteľom, schudnúť, zbaviť sa zlozvykov, či zarobiť veľké peniaze, pravidlá sú pre každého rovnaké.

Začať môžete ešte skôr, ako otvoríte knihu. Skúste porozmýšľať o tomto: Ak budete robiť to, čo ste robili vždy, dostanete to, čo ste vždy dostali. Nie je načase veci zmeniť?

Vydavateľstvo Eastone Books

EAN 9788081092510

ISBN 978-80-8109-251-0 

Rozmery 155 × 225 mm 

Termín vydania 1.5.2014

Počet strán 496

Väzba mäkká

Odosielame ihneď

14,99
Please select variants first

O autorovi

Jack Canfield je americký spisovateľ a motivačný rečník. Začínal s prednáškami, kde učil teenagerov skúmať a využívať svoj potenciál. Neskôr sa tieto jeho prednášky stali veľmi obľúbenými u každej vekovej kategórie, čo mu vynieslo celosvetovo vynikajúce renomé. Keď si to vezmem v globále, celý svoj život zasvätil pomoci iným v oblasti osobnostného rozvoja.

Jeho výrok : "Keď o tom dokážeš snívať, dokážeš to aj uskutočniť" sa stal kultovým a pravidelne sa objavuje v množstve kníh iných, najmä mladších autorov, ktorým je Jack Canfield vzorom. Je autorom fenomenálnej série kníh "Slepačia polievka". Jeho viac ako 500 miliónov predaných kníh ho radí na najvyššie priečky predajnosti všetkých čias.

Je aktívny aj na sociálnych sieťach, kde ho sleduje spolu viac ako 2,5 milióna ľudí. Počas jeho kariéry vyškolil viac ako dvetisíc poradcov vo viac ako stovke krajín. Bol uvedený do siene slávy motivačných rečníkov a je častým hosťom rôznych talkshows po celom svete.

Oficiálna webstránka : www.jackcanfield.com

Všetky knihy v našej ponuke od Jacka Canfielda :