Pravidlá úspechu v praxi

Autori : Jack Canfield, Dr. Brandon Hall, Janet Switzer

Akčný plán, ako sa dostať z miesta, kde ste, tam, kde chcete byť

Nesnívajte o živote, ktorý chcete. Začnite konať a nechajte sa inšpirovať pokračovaním medzinárodného bestsellera Pravidlá úspechu, z ktorého sa stala svetová klasika v oblasti rozvoja ľudského potenciálu a osobného rastu, poskytujúca miliónom čitateľov návod, ako dosiahnuť vysnívané ciele a naplniť svoje poslanie.

Samotné poznatky sú však bez činov zbytočné. Táto praktická kniha nám teraz pomôže uviesť pôvodné princípy do praxe a vyťažiť zo získaných poznatkov čo najviac.

Pripomína najdôležitejšie pravidlá z pôvodnej knihy a dopĺňa ich o príklady zo života, cvičenia zamerané na seba-objavenie, pracovné listy na vytvorenie nových návykov a zápisky, ktoré vám pomôžu mnohé si vyjasniť.

Vydavateľstvo eastone Books

EAN 9788081094088

ISBN 978-80-8109-408-8 

Rozmery 145 × 207 mm 

Termín vydania 1.2.2021

Počet strán 272

Väzba brožovaná

Odosielame do 48 hodín

11,99
Please select variants first

O autorovi

Jack Canfield je americký spisovateľ a motivačný rečník. Začínal s prednáškami, kde učil teenagerov skúmať a využívať svoj potenciál. Neskôr sa tieto jeho prednášky stali veľmi obľúbenými u každej vekovej kategórie, čo mu vynieslo celosvetovo vynikajúce renomé. Keď si to vezmem v globále, celý svoj život zasvätil pomoci iným v oblasti osobnostného rozvoja.

Jeho výrok : "Keď o tom dokážeš snívať, dokážeš to aj uskutočniť" sa stal kultovým a pravidelne sa objavuje v množstve kníh iných, najmä mladších autorov, ktorým je Jack Canfield vzorom. Je autorom fenomenálnej série kníh "Slepačia polievka". Jeho viac ako 500 miliónov predaných kníh ho radí na najvyššie priečky predajnosti všetkých čias.

Je aktívny aj na sociálnych sieťach, kde ho sleduje spolu viac ako 2,5 milióna ľudí. Počas jeho kariéry vyškolil viac ako dvetisíc poradcov vo viac ako stovke krajín. Bol uvedený do siene slávy motivačných rečníkov a je častým hosťom rôznych talkshows po celom svete.

Oficiálna webstránka : www.jackcanfield.com

Všetky knihy v našej ponuke od Jacka Canfielda :