Praveký plán

Autor : Mark Sisson

Vydavateľstvo : Eastone books

Kategória : Zdravie Šport a pohyb

Preprogramujte svoje gény tak, aby ste sa zbavili chorôb, schudli bez námahy, získali pevné zdravie a nevyčerpateľnú energiu.

Zabudnite na všetko, čo viete o strave, cvičení a zdraví! Je načase vrátiť sa k paleu... Nové aktualizované vydanie bestselleru, ktorý sa na portáli Amazon.com držal viac ako 3 roky v prvej desiatke najlepších kníh o zdraví a výžive. Už viac nemusíte cvičiť až do vyčerpania alebo sa trápiť prísnymi obmedzeniami, ktoré sú spoločnou črtou populárnych programov na chudnutie.
Praveký plán je spôsob života, ktorý je dosiahnuteľný pre všetkých, nielen pre boháčov či fitnes fanatikov, a čo je najlepšie - FUNGUJE DLHODOBO!

Dovolí vám normálne žiť, pozornejšie načúvať intuícii vlastného tela, ktorá vie viac než akýkoľvek vonkajší zdroj o tom, ako si prinavrátiť zdravie, vitalitu a prirodzenú štíhlosť. Je čas, aby ste žili život naplno a pokračovali v tradícii, ktorej sa ľudia držali desaťtisíce rokov. Užite si zábavu a vydajte sa do praveku! Osvojte si Praveký plán - desať jednoduchých a logických zásad stravovania, cvičenia a životného štýlu, ktoré vám umožnia získať nové telo, kondíciu, zdravie a celkový lepší životný pocit.

  • EAN 9788081092213
  • ISBN 978-80-8109-221-3 
  • Rozmery 180 × 225 mm 
  • Termín vydania 1.9.2013
  • Odosielame do 48 hodín
12,99 € 14,99 €
Please select variants first

O autorovi

Mark Sisson je zakladateľom spoločností Primal Nutrition, LLC a Primal Kitchen, LLC. Je autorom mnohých kníh, vrátane knihy The Primal Blueprint, ktorá sa zaslúžila o rast hnutia paleo ešte v roku 2009. V roku 2017 sa stal oficiálne najpredávanejším autorom New York Times s publikáciou "Keto diéta", ktorá sa stala bestsellerom takmer vo všetkých krajinách, kde bola vydaná. Mark napísal niekoľko ďalších kníh, vrátane populárnych kuchárskych kníh s tematikou Primal a kníh o životnom štýle. Je vydavateľom MarksDailyApple.com, ktorý je už viac ako desať rokov blogom číslo 1 v kategórii zdravia a fitnes.

V mladosti sa zaoberal rôznymi športami, avšak vynikal najmä v atletike. Začal študovať medicínu, avšak jeho záľuba v športe bola natoľko silná, že sa vzdal štúdia a venoval sa maratónskemu behu, kde dosiahol mimoriadny úspech. Zistil však, že počas svojej bežeckej kariéry opakoval množstvo chýb a preto ďalší svoj život zasvätil pohybu a svojskému štúdiu zdravia. Vydal mnoho článkov v rôznych periodikách a dodnes je považovaný za vodcovskú osobnosť v oblasti fitnes v USA.

Oficiálna webstránka : www.marksdailyapple.com