Práca, pre ktorú ste ako stvorení

Autor : Chris Guillebeau

Ako začať robiť to, čo vás naozaj baví

Nekonvenčný podnikateľ Chris Guillebeau vo svojej novej knihe predstavuje jednoduchú metódu, vďaka ktorej si dokážete nájsť napĺňajúcu a slušne platenú prácu aj vy. Podrobne sa venuje rôznym formám zárobkových činností, či už ide o klasickú prácu v korporácii, samostatné podnikanie alebo len "bokovku", ktorú robíte popri zamestnaní.

Opisuje potenciálne kombinácie rôznych pracovných činností tak, aby vyhovovali vašim záujmom aj možnostiam. Prehľadne a podrobne vysvetľuje, podľa čoho usmerňovať pracovný život a čo všetko by mala práca, pre ktorú ste ako stvorení, mať. Táto kniha vám dodá nielen odvahu na zmeny v pracovnom živote, ale aj veľa užitočných rád a nástrojov, ako ich zrealizovať.

Vydavateľstvo Eastone Books

EAN 9788081093227

ISBN 978-80-8109-322-7 

Rozmery 145 × 207 mm 

Termín vydania 23.2.2017

Počet strán 240

Väzba brožovaná

Odosielame ihneď

9,99
Please select variants first

O autorovi

Chris Guillebeau je spisovateľ a ako o sebe on tvrdí aj bádateľ moderných dní. Do svojich 35 narodenín navštívil všetkých 193 krajín na svete a 4 roky pracoval ako dobrovoľník v chudobných častiach Afriky. Je autorom mnohých kníh, ktoré sa podľa rebríčkov Ney York Times a Wall Street Journal stali bestsellermi ihneď po ich vydaní a boli preložené do viac ako 30 jazykov.

Známy je aj jeho podcast Side Hustle School, ktorý si na mesačnej báze pozrie viac, ako 2 milióny ľudí po celom svete. Každé leto v Portlande organizuje World Domination Summit, kde sa stretáva množstvo kreatívnych ľudí a prezentujú sa tu stovky nových podnikateľských nápadov. Ako motivačný rečník navštívil so svojim turné mnohé svetové metropoly. Popri svojej vášni, cestovaní, publikuje na svojich cestách aj výnimočné články o práci, podnikaní a živote.

Oficiálna webstránka : www.chrisguillebeau.com

Všetky knihy v našej ponuke od Chris Guillebeau :