Potrebujem tvoju lásku - Je to pravda?

Autori : Byron Katie, Michael Katz

Ako prestať hľadať lásku, súhlas, uznanie a predsa ich nájsť

Spoločnosť a kultúra, v ktorej žijeme, nás učia, aby sme svoju hodnotu odvodzovali od lásky, súhlasu a uznania druhých. Výsledkom sú neúspešné vzťahy a zranené duše všetkých, ktorí svoju vlastnú hodnotu zakladajú na správaní a názoroch iných ľudí.

Kniha Potrebujem tvoju lásku - Je to pravda? skúma vzťahy, ktoré nás zvyknú trápiť najviac a cez ktoré sa často posudzujeme - partnerský vzťah, vzťah dieťaťa k rodičovi či pracovné vzťahy. Pomocou jednoduchého procesu vhodne kladených otázok sa nám rýchlo podarí odhaliť chybné tvrdenia, na ktorých sú založené nielen naše vzťahy, ale často celý náš život. A čo je najlepšie - hneď ako tieto falošné tvrdenia zistíme, dokážeme sa od nich oslobodiť a vpustiť si do života skutočnú lásku k sebe aj iným.

Vydavateľstvo Eastone Books

EAN 9788081093234

ISBN 978-80-8109-323-4 

Rozmery 145 × 207 mm 

Termín vydania 11.4.2017

Počet strán 224

Väzba brožovaná

Odosielame do 48 hodín

9,99
Please select variants first

O autorke

Byron Kathleen Mitchell , známejšia ako Byron Katie je americká rečníčka a autorka, ktorá vyučuje metódu vlastného zisťovania známu ako "Dielo" . Je to metóda 4 základných otázok, na ktoré keď si odpovieme, dosiahneme výrazné zlepšenie svojho zdravotného stavu.

Je zakladateľkou organizácie Byron Katie International. Denník Times ju opísal ako "duchovnú inovátorku pre 21. storočie". Vo svojich dielach opisuje, že všetko utrpenie je spôsobené vierou v naše stresujúce myšlienky. To podľa nej stavia ľudí do bolestivých pozícií, ktoré vedú k utrpeniu a duševnej bolesti. Podniká svoje vlastné semináre po celom svete a je častým hosťom rôznych známych talkshows. Bola napríklad hosťom aj v populárnej Oprah Winfrey talkshow, kde sama Oprah testovala na sebe metódy jej liečenia. 

Všetky knihy v ponuke od Katie Byron :