Plán zdravia a štíhlosti - KNIHA RECEPTOV

Autorka : Lyn-Genet Recitas

KNIHA RECEPTOV

Viac ako 150 receptov na správnu kombináciu potravín, po ktorých schudnete a vyliečite sa navždy

Zamysleli ste sa niekedy, prečo existuje toľko diét? Lebo žiadna nefunguje na každého! Niekto zje steak a schudne, iný rybie filé so zeleninou a priberie. Veda konečne začína potvrdzovať fakt, že každý človek je iný, každé telo je jedinečné a preto aj kombinácia potravín na každého pôsobí inak, pričom hmotnosť je v skutočnosti iba výsledkom chemických reakcií vášho tela. Táto kniha vám poskytne praktický návod, ako sa otestovať a zistiť tak, od ktorých potravín priberáte a chorľaviete a ktoré vám pomáhajú chudnúť. Potom stačí vylúčiť zo stravy potraviny, ktoré pre vás nie sú vhodné a začať sa stravovať tak, aby ste boli zdraví, štíhli a plní energie.

Kniha receptov, ktorú autorka zostavila po veľ kom úspechu jej bestsellera Plán zdravia a štíhlosti, poskytuje 150 chutných, rýchlych a jednoduchých receptov na prípravu protizápalových pokrmov, ktoré vám pomôžu zbaviť sa mnohých zdravotných ťažkostí a nadváhy raz a navždy!

Vydavateľstvo Eastone Books

EAN 9788081092787

ISBN 978-80-8109-278-7 

Rozmery 155 × 225 mm 

Termín vydania 28.9.2015

Počet strán 208

Väzba brožovaná

Odosielame ihneď

9,99
Please select variants first

O autorke

Lyn-Genet Recitas je autorkou NY Times a medzinárodného bestselleru Plán zdravia a štíhlosti. Jej prácou je priekopnícky protizápalový výživový protokol, ktorý bol publikovaný vo viac ako 15 krajinách. Jej články boli uverejnené v časopisoch Dr. Oz, Huffington Post, CBS, NBC, Fox News, Women's Running, Fitness a ďalších.

Lyn-Genet získala magisterské štúdium holistickej výživy na Clayton College. Ona a jej personál lekárov a odborníkov na výživu pomohli státisícom mužov a žien dosiahnuť ich najlepšie zdravie tým, že našli ich reakcie na jednotlivé druhy jedál, bez toho, aby počítali kalórie. Jej plán je efektívnym spôsobom, ako schudnúť, zlepšiť zdravie a zvrátiť proces starnutia. Vynikajúce výsledky jej práce dokazujú tisíce spokojných klientov po celom svete.

Oficiálna webstránka : www.lyngenet.com