Plán B

Autori : John Mullins, Randy Komisar

Ako vytvoriť úspešný podnikateľský model alebo zmeniť dobrý model na skvelý


Založenie novej spoločnosti, či už ide o korporáciu alebo malú firmu, je vždy skok do neznáma. Ak má spoločnosť rásť a ďalej sa rozvíjať, musí sa mnohokrát zmeniť a prispôsobiť potrebám trhu. Ako môže firma (alebo jej obchodná jednotka) nabrať druhý dych po tom, čo spomalila svoj výkon? Ako má nájsť medzeru na trhu, ktorá by jej priniesla dodatočné výhody? Proces zmeny podnikateľského modelu, založený na metóde pokus - omyl, je chaotický a nespoľahlivý. Kniha Plán B prináša konkrétny postup úspešnej premeny existujúceho podnikateľského modelu firmy na nový.
Vo svojom odbore uznávaní autori J. Mullins a R. Komisar na príkladoch z vlastnej konzultačnej praxe a prípadových štúdiách spoločností ako Google a Toyota, ale aj mnohých začínajúcich firiem ukazujú, ako môžu spoločnosti využiť ich systém na obnovu svojho existujúceho podnikateľského modelu, alebo na sformulovanie plánu B, ktorý je často úspešnejší ako pôvodný plán A.

Vydavateľstvo : Eastone Books

EAN 9788081091346 

ISBN 978-80-8109-134-6 

Rozmery 140 × 210 mm 

Termín vydania 31.8.2010

Počet strán 257

Väzba pevná s prebalom

Odosielame do 48 hodín

15,99
Please select variants first

O autorovi

John Mullins je známou osobnosťou popredných svetových spoločenstiev podnikateľov - organizácie mladých prezidentov (YPO), organizácie Indus Entrepreneurs (TiE) a organizácie podnikateľov (EO). Jeho prednášky spolu s jeho workshopmi pre YPO, TiE, EO urobili z Johna vyhľadávaného rečníka a pedagóga na celom svete. Johnove vysoko interaktívne a inšpiratívne workshopy o záležitostiach týkajúcich sa zakladania, financovania a rastu rýchlo sa rozvíjajúcich podnikateľských spoločností si našli fanúšikov na všetkých siedmich svetových kontinentoch. Okrem dvoch - zatiaľ neprichádza nijaká odozva z Oceánie a od tučniakov na Antarktíde :-).

Významne prispel k svetovému hospodárskemu rozvoju. Ako jasne ukazuje výskum, ťahúňom rastu pracovných miest všade, od Ameriky po Zambiu, sú rýchlo rastúce spoločnosti - nie začínajúce podniky, ani veľké nadnárodné spoločnosti. Popri svojich všetkých aktivitách sa venuje investovaniu do startupov ako tzv. Anjelský investor.

Oficiálna webstránka : www.johnwmullins.com