Píš ty svoj osud!

Autorka : Natália Vicsápi 

Vydavateľstvo : Solid gold s.r.o.

Kategória : Životný štýl Motivácia

Bola som zbožňovanou podnikateľkou, ktorej mnohí závideli, ktorú médiá aj obchodný svet niesli na dlani. A bola som skrachovanou podnikateľkou, ktorá musela znovu začať svoj život.
Prechádzala som sa v Nebi, následne som pochodila aj Peklo. Po výšinách až neuveriteľné hlbočiny prišli do môjho života. Zo svetla som sa dostala do tieňa.
Prečo práve takto? Prečo práve vtedy? Prečo práve ja?
Mnoho-mnoho otázok, ktoré mi v uplynulých troch rokoch tak často mi položili ľudia všade, kde som sa objavila.
Otázky, ktoré som musela položiť aj ja sama sebe, pričom som pracovala na tom, aby som so zvyškom sebaúcty vybudovala všetko odznova.
Dostala som neuveriteľnú lekciu a život ma naučil, že som schopná povstať aj z tej najbezvýchodiskovejšej životnej situácie. Aj preto som schmatla pero, aby som svojim príkladom ukázala cestu a poskytla pomoc aj iným ľuďom.
Nebudem nič zahmlievať, zamlčovať. Ani vtedy nie, keď v tomto šialenom svete, orientovanom iba na úspech, je veľkým hriechom, ak je niekto schopný písať aj o svojich slabinách.
Prvýkrát a naposledy rozpoviem, čo sa so mnou stalo v posledných rokoch. Či mi zostal priateľ v pohrome? Jednoducho, ako som zápasila s vírom zlostí, ktoré ma obklopovali? Aké duchovné utrpenie som prežívala, pričom som všetko stratila?
Toto dielo je dlho očakávané vyznanie. Je nemilosrdne úprimné a oslobodzujúco veselé. Moje príbehy z toho obdobia, vyrvané momentky z ticha, spomienky. Ako som to všetko videla.
Táto kniha ponúka oveľa viac ako priemerné publikácie zamerané na sebazdokonaľovanie a motiváciu, nakoľko je jedinečným spôsobom doplnená interaktívnymi videami. Ak QR kódy, ktoré sú skryté na niekoľkých stranách, načítate do telefónu, ihneď sa objavím na Vašom mediálnom prehrávači a osobne sa Vám budem prihovárať.
Chcela by som Čitateľa učiť a motivovať. Učiť k slobode. Spoznajte samých seba a objavte v sebe silu, ten nový spôsob videnia, ktoré som za posledné roky aj sama objavila.
Život ja najväčším Učiteľom. A keďže jeden z druhého sa vieme najviac naučiť, preto srdečne odporúčam túto knihu každému, kto má pocit, že jeho život sa vykoľajil, alebo ešte horšie: skončil.
Ja už viem: až teraz sa skutočne začína!

  • EAN 9788097286125
  • ISBN 978-80-972861-2-5
  • Rok vydania 2018
  • Jazyk Slovenský jazyk
  • Počet strán 240
  • Väzba pevná
  • Hmotnosť 442 g
  • Rozmer 140 x 210 x 20 
  • Odosielame do 48 hodín
11,95 € 12,99 €
Please select variants first