Perfektný metabolizmus

Autorka : Sara Vance

21-dňový postup na schudnutie a výrazné zlepšenie zdravia

Praktická pomôcka pre nenásilnú zmenu životného štýlu je zložená z dvoch častí. V prvej časti autorka, profesionálna poradkyňa na výživu, zrozumiteľne vysvetľuje podstatu látkovej premeny v tele (metabolizmu), vyvracia najbežnejšie mýty o zdravom stravovaní a zrozumiteľne vysvetľuje niektoré najdôležitejšie biochemické procesy v tele. Čitateľa sprevádza desiatimi krokmi, ktorými si naštartuje dokonalé spracovanie potravy a vstrebávanie živín. Nejde pritom o radikálne zmeny, ktoré vás unavia už len pri čítaní, ale o jednoduché a postupné zmeny, ktoré ľahko zavediete aj do svojho doterajšieho života.

V druhej časti autorka prichádza s tipmi, ako si dokonalý metabolizmus udržať a nevrátiť sa do starých koľají nezdravých stravovacích návykov. Čitateľovi ponúka aj podrobný plán zostavovania jedálného lístka, nakupovania či prípravy niektorých základných surovín, a aby ho presvedčila, že dlhodobé zdravé stravovanie môže byť naozaj chutné a sýte, prináša mu svoje originálne recepty na jedlá a pochúťky bez múky, cukru či laktózy.

Vydavateľstvo Eastone Books

EAN 9788081092831 

SBN 978-80-8109-283-1 

Rozmery 145 × 207 mm 

Termín vydania 27.10.2015

Počet strán 304

Väzba brožovaná

Odosielame do 48 hodín

10,99
Please select variants first

O autorke

Sara je odborníčka na výživu, autorka a potravinárka, ktorá sa venuje pomoci ľuďom využívať výživu a zmeny životného štýlu k tomu, aby prežili hodnotný a naplnený život. Svoju profesionálnu kariéru zasvätila pomoci ľuďom s chronickými zdravotnými problémami. Ako sama hovorí, "Väčšina vašich zdravotných problémov je tam, na konci našej vidličky". Pracuje predovšetkým so ženami, aby im pomohla obnoviť metabolizmus, čo považuje za skutočné tajomstvo dosiahnutia ideálnej hmotnosti. Pomáha ľuďom prekonať závislosť od cukru a naučiť sa jesť intuitívne, aby sa čo najlepšie vyživilo telo, myseľ a duša.

Vytvára chutné a zdravé recepty pomocou ktorých vyvracia fakt, že zdravá strava nie je príliš chutná a "jedlá". Svoje recepty a postrehy pravidelne uverejňuje na svojom blogu a je aktívna aj na sociálnych sieťach. Je zanietenou propagátorkou zdravého životného štýlu, zameraného na vyváženú a hlavne prírodnú stravu.

Oficiálna webstránka : www.saravance.com