Osobnosť nie je nemenná

Autor : Benjamin Hardy

Vydavateľstvo : Eastone books

Kategória : Životný štýl Návyky a zmeny

Zbavte sa limitujúcich presvedčení a prepíšte príbeh svojho života

Kniha ponúka praktické, výskumom overené rady, ako pretvoriť svoju osobnosť. Vysvetľuje, prečo sú testy na osobnosť z psychologického hľadiska deštruktívne a zároveň majú hodnotu horoskopu; prečo je riadiť sa minulými úspechmi rovnako škodlivé, ako nechať sa prenasledovať minulými neúspechmi; ako sa už dnes rozhodovať podľa svojej vytúženej budúcej identity; ako využiť traumatické a bolestivé skúsenosti na ceste za budúcimi úspechmi; ako si vytvoriť sieť "empatických svedkov", ktorí vás podporujú, či ste "hore" alebo "dolu"; ako vylepšiť svoje podvedomie a prekonať závislosti a obmedzujúce vzorce správania; ako pretvoriť svoje prostredie tak, aby vás nepútalo k minulosti, ale ťahalo vpred k budúcnosti, a ako sústredením sa na jeden definovateľný a presvedčivý výsledok dospieť k "motivácii ťahom". Kniha je napísaná pútavo a je plná skutočných príbehov a príkladov zo života.

  • EAN 9788081094019
  • ISBN 978-80-8109-401-9 
  • Rozmery 145 × 207 mm 
  • Termín vydania 6.10.2020
  • Odosielame do 48 hodín
9,19 € 10,99 €
Please select variants first

O autorovi

Benjamin Hardy je psychológ, pochádzajúci z USA. Spolu so svojou manželkou žijú v Orlande a vychovávajú 5 detí, z toho 3 majú adoptované. Jeho blogy si prečítalo viac ako 100 miliónov ľudí a nachádzajú sa na stránkach významných mediálnych spoločností, ako napríklad Forbes, Fortune, CNBC, Cheddar, Big Think a mnohých ďalších.

Od roku 2015 do roku 2018 bol spisovateľom číslo jeden na svete na portáli Medium.com a pravidelne prispieva do spoločností Inc. a Psychology Today. Je aktívny najmä na svojom Youtube kanáli, kde svojich priaznivcov takmer denne zásobuje svojimi postrehmi, nápadmi a tipmi na zlepšenie života. Zaoberá sa najmä našimi rutinami, ktoré sú podľa neho kľúčovým faktorom pri dosahovaní úspechu.

Oficiálna webstránka : www.benjaminhardy.com