Obklopený psychopatmi

Autor : Thomas Erikson

Stretli ste už milého, nápomocného a najmä mimoriadne charizmatického človeka, ktorý na vás okamžite zapôsobil? A viete, že to možno bol psychopat?
Určite to poznáte - niekto vás ohúri svojím šarmom, a skôr než sa nazdáte, zistíte, že si s vami robí, čo chce. Veríte jeho slovám, pretože znejú dobre, hoci sú to často lži. Ťahá za vaše nitky až do posledného dychu.
Pravdepodobne máte jedného z nich vo svojom okolí - či už ide o šéfa, kolegu, priateľa alebo príbuzného. Psychopatov je v spoločnosti viac, než si myslíte.
Ich manipulatívne správanie však môžete odhaliť vďaka pokračovaniu úspešného titulu Obklopený idiotmi od Thomasa Eriksona, švédskeho experta na komunikáciu. Prostredníctvom konkrétnych príbehov reálnych ľudí vám Erikson vo svojej novinke ukáže, ako spoľahlivo rozoznať prejavy psychopatie v bežnom živote, odhalí vám techniky skúsených manipulátorov a naučí vás, ako sa im brániť.
Začítajte sa a prekuknite potenciálnych psychopatov, kým nie je neskoro!

Vyd. značka: Motýľ
Počet strán: 272
Väzba: Paperback
Rok vydania: 2020
Poradie vydania: 1.
Rozmer: 130 x 200 x 20 mm
Hmotnosť: 273 g
ISBN: 978-80-8164-223-4
EAN: 9788081642234 

Odosielame ihneď

13,90
Please select variants first

O autorovi

Thomas Erikson už viac ako dvadsať rokov pomáha ľuďom pochopiť seba a svoje okolie. Začalo to programom školení pre riadiacich pracovníkov po celom Švédsku. Ale niekde na jeho ceste si uvedomil, že šéf nie je jediný, kto by mohol mať úžitok z premýšľania nad tým, ako komunikovať a spájať sa s kolegami a ľuďmi. Dnes hovorí s každým a pre každého, kto sa chce dozvedieť viac o sebe a ostatných.

Jeho séria kníh sa volá Obklopený idiotmi , Obklopený psychopatmi , Obklopený zlými šéfmi a najnovší diel Obklopený neúspechmi . Jedna z najpredávanejších švédskych kníh o literatúre faktu a populárno-vedeckých kníh "Obklopený idiotmi" bola preložená do viac ako 40 jazykov.

Je presvedčený, že ľahšie dosiahnete svoje ciele, ak lepšie pochopíte komunikáciu a svoje okolie. Využíva model DISC na zvýraznenie rozdielneho správania, kde sú rôzne archetypy správania a komunikácie kategorizované ako červené, zelené, žlté alebo modré. Metóda nie je nijakou exaktnou vedou a nemala by sa používať ako jediný nástroj na pochopenie vášho prostredia. Ale po školení viac ako 4500 vedúcich pracovníkov a viac ako 10 000 predajcov v komunikácii tvrdí, že tieto vzorce a formy správania fungujú. Ako sám vraví : "Verím v ľudí a verím v ich schopnosť slobodne myslieť.

Oficiálna webstránka : www.surroundedbyidiots.com