Obklopený idiotmi

BESTSELLER

Autor : Thomas Erikson

NIE KAŽDÝ, KOMU NEROZUMIETE, JE NEVYHNUTNE IDIOT. PRELOMOVÁ METÓDA VÁM POMÔŽE KONEČNE POROZUMIEŤ SVOJMU ŠÉFOVI, KOLEGOM ČI ŽIVOTNÉMU PARTNEROVI, BA DOKONCA VLASTNÝM DEŤOM.

Máte pocit, že všade stretávate samých idiotov? Vytáčajú vás ľudia a zdá sa vám, že ich reakciám a správaniu vôbec nerozumiete?
Prečo je komunikácia s určitými ľuďmi bezproblémová a iní sú ako chmuľovia?
Škandinávsky bestseller, z ktorého sa po celom svete predalo už milión kópií, vysvetľuje štyri základné typy ľudského správania, ktoré definujú spôsob komunikácie a vnímania ľudí okolo nás. Červení sú dominantní a panovační. Žltí sú sociálnejší a majú v sebe viac optimizmu.
Zelení sú zasa uvoľnení a kamarátski. No a modrí oplývajú analytickým myslením a presnosťou. Autor Thomas Erikson vám vtipným spôsobom vysvetlí, ako komunikovať s každým z nich.
Okrem toho sa veľa dozviete sami o sebe, z nadhľadu spoznáte svoje silné aj slabé stránky. Táto nadčasová metóda navždy zmení váš pohľad na ľudí okolo vás. Ak teda chcete pochopiť medziľudské vzťahy a komunikáciu, neváhajte a pustite sa do čítania.

Kniha Obklopený idiotmi patrí medzi svetové bestsellery v oblasti literatúry faktu a doteraz vyšla v 33 krajinách. Len vo Švédsku sa predalo viac ako 250 000 kópií a titul práve čaká na slovenských čitateľov.

Vyd. značka: Motýľ
Počet strán: 280
Väzba: Paperback
Rok vydania: 2019
Poradie vydania: 1.
Rozmer: 130 x 200 x 22 mm
Hmotnosť: 315 g
ISBN: 978-80-8164-187-9
EAN: 9788081641879 

Odosielame ihneď

13,90
Please select variants first

O autorovi

Thomas Erikson už viac ako dvadsať rokov pomáha ľuďom pochopiť seba a svoje okolie. Začalo to programom školení pre riadiacich pracovníkov po celom Švédsku. Ale niekde na jeho ceste si uvedomil, že šéf nie je jediný, kto by mohol mať úžitok z premýšľania nad tým, ako komunikovať a spájať sa s kolegami a ľuďmi. Dnes hovorí s každým a pre každého, kto sa chce dozvedieť viac o sebe a ostatných.

Jeho séria kníh sa volá Obklopený idiotmi , Obklopený psychopatmi , Obklopený zlými šéfmi a najnovší diel Obklopený neúspechmi . Jedna z najpredávanejších švédskych kníh o literatúre faktu a populárno-vedeckých kníh "Obklopený idiotmi" bola preložená do viac ako 40 jazykov.

Je presvedčený, že ľahšie dosiahnete svoje ciele, ak lepšie pochopíte komunikáciu a svoje okolie. Využíva model DISC na zvýraznenie rozdielneho správania, kde sú rôzne archetypy správania a komunikácie kategorizované ako červené, zelené, žlté alebo modré. Metóda nie je nijakou exaktnou vedou a nemala by sa používať ako jediný nástroj na pochopenie vášho prostredia. Ale po školení viac ako 4500 vedúcich pracovníkov a viac ako 10 000 predajcov v komunikácii tvrdí, že tieto vzorce a formy správania fungujú. Ako sám vraví : "Verím v ľudí a verím v ich schopnosť slobodne myslieť.

Oficiálna webstránka : www.surroundedbyidiots.com

Všetky knihy v našej ponuke od Thomasa Eriksona :