Netrápte sa pre peniaze

Autor : Richard Carlson

Vydavateľstvo : Eastone books

Kategórie : Peniaze

Duchovné a praktické cesty k blahobytu a väčšej radosti zo života

Peniaze hrajú v našich životoch dôležitú úlohu a je len málo ľudí, ktorí sa pre ne aspoň z času na čas netrápia. Stoja však peniaze za to, aby nám spôsobovali stres?

Kniha Netrápte sa pre peniaze je plná fascinujúcich myšlienok a inšpiratívnych nápadov pre každého - od podnikateľa, ktorý usiluje o prosperitu svojej firmy, až po ľudí, ktorí majú na starosti rodinný rozpočet. Ukáže vám spôsoby, ako žiť bohatší, produktívnejší a bezstarostnejší život.

V tejto knihe sa tiež dozviete viac o vzťahu medzi náladou a peniazmi; ako zistiť, čo neviete a v čom nie ste dobrí a ako to využiť; ako sa vyhnúť tomu, aby ste plytvali energiou; akú úlohu zohráva pre dosiahnutie úspechu vášeň a zanietenie; ako si počkať na správnu inšpiráciu a využiť silu rozjímania... a ešte oveľa viac.

  • EAN 9788081092541
  • ISBN 978-80-8109-254-1 
  • Rozmery 130 × 195 mm 
  • Termín vydania 1.9.2014
  • Odosielame ihneď
7,19 € 8,99 €
Please select variants first

Naša recenzia

Téma peniaze je dovolím si povedať veľmi dôležitá. Áno, sú oveľa dôležitejšie témy ako napríklad zdravie a rodina. Avšak v nepriamej súvislosti peniaze ovplyvňujú aj tieto témy. Aj napriek tomu, že peniaze sú často témou mnohých rozhovorov, avšak existuje pomerne malé množstvo literatúry zameranej priamo na peniaze. Samozrejme ak neberiem odbornú literatúru v ktorej sa bežný smrteľník stratí po prvej vete typu : "Makroekonomické ukazovatele vyplývajúce na globálnu hyperinfláciu..."

Táto kniha je jednoduchá, ľahko sa číta a je plná množstva užitočných rád. Ani nie tak ako peniaze priamo zarobiť, skôr, ako na ne získať celkovo iný pohľad a ako ich začať využívať. Autor, ako mu to bolo zvykom, poskytol v 100 krátkych článkoch pohľad na narábanie s peniazmi a aj akých chýb sa najčastejšie dopúšťame.


Uznávam, že kniha je zmesou rôznych pohľadov a názorov. No napriek tomu som si pri jej čítaní uvedomil veľa vecí, ktoré zrejme robím zle, alebo ich nerobím vôbec. 

Recenziu spracoval : Rasťo

Všetky knihy v ponuke od Richard Carlson :